Laimono Kisieliaus vedini pasvaliečiai įpusėjus pirmam ketvirčiui pirmavo (17:11). Prie sėkmingo aikštelės šeimininkų žaidimo puikiai prisidėjo ir Alexanderis Oriakhi, o „Pieno žvaigždės“ po pirmojo ketvirčio buvo priekyje – 29:17.

Estafetę iš komandos draugų perėmė Kyle’as E La Monte’as, pelnęs septynis taškus ir padidinęs pasvaliečių pranašumą (41:25). Svečių puolimas ir toliau strigo, o aikštelės šeimininkai sėkmingai darbavosi abejose aikštelės pusėse ir po pirmos rungtynių dalies buvo priekyje (53:34).

„Pieno žvaigždės“ nemažino apsukų ir po didžiosios pertraukos. Laimėję atkarpą 23:9 pasvaliečiai skirtumą padidino iki 30-ies taškų (73:43), o po trijų kėlinių pirmavo 84:50.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Ir nors aikštelės šeimininkams nepavyko pelnyti šimtojo taško, tačiau jie iškovojo užtikrintą pergalę – 99:70.

Rezultatas:

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ - Kėdainių „Nevėžis“ - 99:70 (29:17, 24:17, 31:16, 15:20)

„Pieno žvaigždės“: Benjaminas Brustas 15 tšk., Laimonas Kisielius 15 tšk. (4 at. kam.), Tauras Jogėla 14 tšk., Alexanderis Oriakhi 12 tšk. (12 at. kam.), Gytis Sirutavičius 10 tšk., Kyle’as E La Monte’as 9 tšk. (5 rez. perd.).

„Nevėžis“: Alexanderis Klyuevas 17 tšk. (7 at. kam.), Andrius Aleksandrovas 12 tšk., Rytis Biliartas 12 tšk. (5 at. kam.), Roderickas Champhoras 11 tšk. (9 at. kam.), Justas Tamulis 8 tšk.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):