Po trijų kėlinio komandas skyrė tik du taškai (65:63), o iki ketvirto ketvirčio pabaigos likus žaisti 5 min. vilniečiai pirmavo vos penkiais taškais (70:65), tačiau tada laimėjo atkarpą 11:0 ir atsiplėšė nuo varžovų.

„Lietuvos rytas“: Adas Juškevičius (4/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/4 baudos) ir Travisas Leslie po 19, Gediminas Orelikas 15 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Antanas Kavaliauskas 10, Mindaugas Lukauskis ir Artūras Valeika po 6... Martynas Gecevičius 2 taškai (0/5 metimai iš žaidimo).

„Dzūkija“: Vilmantas Dilys 17 tšk. (5 klaidos), Giedrius Gustas ir Fiodoras Dimitrievas po 10, Artūras Jomantas ir Rytis Juknevičius po 8 taškus.

Užtikrintą pergalę iškovojo „Prienai“ (5/8), kurie namuose 79:70 (21:13, 20:23, 16:19, 22:15) įveikė „Nevėžio“ (2/11) krepšininkus.

Rungtynes spurtu 10:0 pradėję aikštelės šeimininkai didžiąją pirmo kėlinio dalį užtikrintai pirmavo. Vis dėlto baigiantis ketvirčiui svečiai pamažu įsibėgėjo (18:11).

„Nevėžis“ įjungė aukštesnę pavarą antro kėlinio pradžioje ir po Marcuso Monroe tritaškio priartėjo (24:22). Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis o po Aleksandro Klijuevo dėjimo ekipas skyrė vienas metimas (31:30). Paulius Ivanausko vedini „Prienai“ kėlinį užbaigė sėkmingiau ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo (41:36).

Aikštelės šeimininkams vis nepavykdavo nutolti ir įpusėjus trečiajam kėliniui ekipas skyrė du taškai (47:45). R. Champhoro vedini „Nevėžio“ krepšininkai išlaikė intrigą ir po trijų ketvirčių (57:55).

Prienų krepšininkai trumpam spurtavo ketvirto kėlinio pradžioje, tačiau svečiai neketino sudėti ginklų ir vėl išlaikė saugų atstumą (69:65). Iniciatyvos ėmėsi Arnas Labuckas ir padidino ekipos pranašumą iki 7 taškų (72:65). Svečiams pradėjus skubėti, prieniškiai pasinaudojo jų klaidomis ir įtvirtino pergalę – 79:70.

„Prienai“: Dominykas Milka 15, Ovidijus Varanauskas 13, Giedrius Staniulis (12 at.kam.), Arnas Labuckas ir Paulius Ivanauskas po 12 taškų.

„Nevėžis“: Roderickas Champhoras 20, Rytis Biliartas 16, Marcusas Monroe ir Aleksandras Klijuevas po 9 taškus.