Rimčiau Estijos komanda „Lietkabeliui“ sugebėjo priešintis tik pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 19:25. Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai įjungė papildomą pavarą ir pradėjo tolti nuo varžovų – 20 taškų laimėtas kėlinys (29:9) leido įpusėjus mačui triuškinti „TLU/Kalev“ rezultatu 54:28.

Antroje susitikimo dalyje „Lietkabelis“ toliau dominavo ir traiškė varžovus, o finalinė mačo sirena paskelbė Gintaro Kadžiulio auklėtinių pergalę net 51 taško skirtumu – 104:53.

„Lietkabelis“: Vytenis Čižauskas (11 atk. kam., 12 rez. perd., 36 naud. bal.) ir Darius Griškėnas po 17, Žygimantas Jonušas 16, Evaldas Žabas 15 (11 rez. perd.), Jurica Žuža 14, Lukas Aukštikalnis 9.

„TLU/Kalev“: Reimo Tammas 15, Raido Roosas 13, Robertas Grabauskas 11 (12 atk. kam.).

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.