Nugalėtojus į pergalę vedė Darius Washingtonas surinkęs 16 taškų, po 12 įmetė Petras Benda ir Garrettas Stutzas.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Darius Adamsas, kurio sąskaitoje 22 taškai.

Kitose rungtynėse Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (4/2) komanda D grupės rungtynėse svečiuose 86:79 (23:14, 31:22, 12:18, 20:25) pranoko Rygos VEF (1/5) krepšininkus, kuriems tai buvo jau penktoji nesėkmė.

Į pergalę Rusijos klubą vedė legionieriai Tyrese'as Rice'as ir Petteri Koponenas, kurių sąskaitose atitinakamai 21 ir 20 taškų.

Šeimininkams Ronaldas Zakis ir Ingusas Jahovicas surinko po 17 taškų.

T. Klimavičiaus vedama ekipa buvo sutriuškinta

Tadas Klimavičius buvo rezultatyviausias, bet jo vedama Bonos „Telekom Baskets“ (3/3) patyrė sutriuškinimą. Ji svečiuose 48:76 (16:14, 13:17, 13:21, 6:24) nusileido Strasbūro SIG (4/1) klubui.

Benas Veikalas per 21 minutę pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 0/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, bet kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

T. Klimavičius per 23 minutes įmetė 13 taškų (5/13 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 4 metimus, išprovokavo pražangą ir kartą pats prasižengė.

„Telekom Baskets“: Tadas Klimavičius 13, Eugene Lawrence 8, Steve Wachalski 7, Angelo Caloiaro 6.

SIG: Jeremy Leloupas 13 (1/3 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), Louisas Campbellas 11, Mattas Howardas ir Antoine‘as Diotas po 10.

„Grissin Bon“ pralaimėjo penktą kartą iš eilės

Pergalę iškovojo Mindaugo Katelyno atstovaujama Bambergo „Brose Baskets“ (4/2). Ji namuose 75:61 (16:21, 20:17, 21:9, 18:14) nugalėjo Emilijos Redžio „Grissin Bon“ (1/5) su Rimantu Kaukėnu ir Kšištofu Lavrinovičiumi.

R. Kaukėnas per 18 minčių pelnė 8 taškus (1/5 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, bet 4 kartus suklydo ir dusyk prasižengė.

K. Lavrinovičius žaidė 24 minutes, įmetė 6 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, bet dukart suklydo ir sykį prasižengė. M. Katelynas aikštėje nepasirodė.

„Brose Baskets“: Janis Strelniekis 20 (1/4 dvit., 6/8 trit.), Ryanas Thompsonas 14, Trevoras Mbakwe 12, Bradley Wanamakeris 10.

„Grisson Bon“: Achille Polonara 14 (4/10 dvit., 2/6 trit.), Andrea Cinciarini 12, Donellis Tayloras 11.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.