J. Mačiulis šiose rungtynėse buvo sunkiai sulaikomas. Puolėjas per 24 minutes į varžovų krepšį įmetė 20 taškų (3/5 dvit., 4/4 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus jį prarado, išprovokavo 2 varžovų pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir iš viso surinko 29 naudingumo balus.

Lietuviui „Real“ gretose geriausiai talkino po 11 taškų surinkę Jaycee Carrollas ir Ioanis Bourousis.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Nemanja Radovičius, kurio sąskaitoje 16 taškų.

M. Grigonis žaidė rezultatyviai

Dar vieną nesėkmę Ispanijos ACB lygos pirmenybėse patyrė Mariaus Grigonio atstovaujama Manresos „La Bruixa d'Or“ (1/6) komanda. Ji savo aikštėje 73:81 (19:17, 20:17, 18:20, 16:27) turėjo pripažinti Las Palmo „Gran Canaria“ (3/4) krepšininkų pranašumą.

M. Grigonis aikštėje praleido 31 minutę, pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir 2 kartus prasižengė bei iš viso surinko 18 naudingumo balų.

Svečius į pergalę vedė Kyle'as Kuričius pelnęs 21 tašką, Tomasas Bellas pridėjo 13 taškų.

Pralaimėjusiems Željko Šaričius surinko 21 tašką.

Dar vienas įspūdingas M. Kuzminsko pasirodymas

Puikus Mindaugo Kumzinsko pasirodymas Ispanijos ACB lygos čempionate vainikuotas dar viena Malagos „Unicaja“ (6/1) komandos pergale. Lietuvio vedamas Andalūzijos klubas savo aikštėje 84:68 (24:16, 19:11, 20:21, 21:20) nugalėjo Tenerifės „Iberostar“ (3/4) krepšininkus.

Lietuvis per 26 aikštėje praleistas minutes pelnė 20 taškų (5/6 dvit., 3/3 trit., 1/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, du kartus jį prarado, išprovokavo 2 varžovų pražangas, 2 sykius prasižengė ir iš viso surinko 24 naudingumo balus.

„Unicaja“ gretose lietuviui geriausiai talkino Calebas Greenas, kurio sąskaitoje 17 taškų, 15 įmetė Ryanas Toolsonas.

Svečiams 17 taškų surinko Javieras Beiranas, 15 pridėjo Nicolas Richotti.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.