Rungtynes abi komandos pradėjo taikliais dvitaškiais (2:2). Tačiau tada spurtą 4:0 surengė vilniečiai ir šiek tiek nutolo (6:2). Prabėgus kiek daugiau nei pusei kėlinio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams pavyko vėl išlyginti rezultatą (6:6). Pasvaliečiai sugebėjo išsiveržti į priekį, tačiau paskutinėje „Lietuvos ryto“ atakoje Mindaugo Lukauskio tolimas metimas pasiekė tikslą ir rezultatas tapo lygus – 15:15.

Prasidėjus antrajam kėliniui vilniečiai spurtavo 4:0 (19:15). Į aikštės šeimininkų atkarpą iškarto sureagavo ir svečiai, surengdami tokį patį spurtą (19:20). Po Gedimino Oreliko tritaškio metimo vilniečiai padidino pranašumą iki didžiausio šiose rungtynėse (31:27). Tačiau tuomet dar stipresniu spurtu (2:8) atsakė pasvaliečiai ir išsiveržė į priekį (33:35). Po dviejų kėlinių priekyje minimalia persvara buvo „Lietuvos rytas“ – 38:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu tolimu Laimono Kisieliaus metimu (38:40). Tačiau tuomet 4 taškais atsakė vilniečiai (42:40). Po penkių iš eilės Mike’o Moserio taškų iš eilės „Lietuvos rytas“ atitrūko 7 taškais (53:46). Po Kyle’o La Monte’o taiklių baudų metimų skirtumas sumažėjo 1 taško (53:52). Traviso Leslie taiklus tritaškis metimas „Lietuvos rytui“ sugrąžino turėtą 7 taškų pranašumą (62:55).

Nors kėlinį tolimu metimu pradėjo L. Kisielius, tačiau į jį iškart atsakė Billy Baronas (68:62). Tolimą metimą pridėjo ir Gediminas Orelikas, taip padidindamas persvarą iki 9 taškų (71:62). Aidas Viskontas tolimu metimu nubraukė vilniečių pranašumą iki 4 taškų (77:73). Po Gyčio Sirutavičiaus tritaškio metimo rezultatas tapo lygus (78:78).

Likus minutei iki kėlinio pabaigos dviem taškais priekyje buvo pasvaliečiai (80:82). A. Viskontas pridėjo du taškus (80:84), B. Baronas sumetė baudų metimus (82:84). Du baudų metimus pataikė ir G. Sirutavičius (82:86), bet B. Baronas smeigė sudėtingą tolimą metimą (85:86). Vieną baudos metimą pataikęs G. Sirutavičius paliko laiko paskutinei vilniečių atakai, tačiau ji buvo nesėkmingą ir pergalę iškovojo svečiai – 87:85.

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Lukauskis 17 (2/8 trit.), Billy Baronas 14 (4/8 trit.), Gediminas Orelikas 13 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Antanas Kavaliauskas 12 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 20 (9 atk. kam., 27 naud. bal.), Evaldas Kairys 15, Laimonas Kisielius 13 (5 rez. perd.), Alexanderis Ayemere Oriakhi 10 taškų (8 atk. kam.).

„Šiauliai“ neturėjo vargo Prienuose

Užtikrintą pergalę iškovojo „Šiaulių“ (6/6) klubas. Šiauliečiai išvykoje 94:77 (21:18, 29:15, 24:24, 20:20) įveikė „Prienų“ (4/7) komandą.

Rungtynes dviem tritaškiais pradėjo „Prienai“, tačiau Roko Giedraičio vedini šiauliečiai išlygino rezultatą (6:6). Į aštuonis „Šiaulių“ taškus prieniškiai atsakė trimis (11:16). Dominykas Milka vos pasirodęs aikštėje pelnė taškus, o kėlinį baigė pataikydamas tritaškį su sirena, tačiau „Šiauliai“ po pirmo ketvirčio buvo priekyje – 18:21.

Septyni Modesto Kumpio taškai ir toliau leido svečiams tolti nuo varžovų (24:33). Į eilinius M. Kumpio taškus Arnas Labuckas atsakė keturiais taikliais baudų metimais iš eilės (29:38). Gintaras Leonavičius smeigė du tritaškius, o kėlinį užbaigė taikliu dvitaškiu ir „Šiauliai“ po pirmos rungtynių pusės pirmavo 17 taškų skirtumu – 33:50.

Jonathanas Lee trečiame kėlinyje inicijavo „Šiaulių“ spurtą 8:0 (46:68). Svečių dominavimą kuriam laikui nutraukė Vidmantas Sragauskis ir Paulius Ivanauskas (53:68). Ryanas Olanderis atliko įspūdingą dėjimą su pražanga, o „Šiauliai“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo – 57:74.

Per dvi pirmąsias lemiamo ketvirčio minutes taškus rinko tik R. Olanderis ir D. Milka (61:80). M. Kumpys tritaškiu metimu padidino savo komandos persvarą iki 20 taškų (72:92). Prieš nuaidint finalinei rungtynių sirenai „Prienai“ dar šiek tiek sumažino deficitą ir rungtynės baigėsi rezultatu – 77:94.

„Prienai“: Dominykas Milka 16, Ovidijus Varanauskas 13 (5 at. kam., 3 rez. perd.), Vidmantas Sragauskis 12 taškų.

„Šiauliai“: Modestas Kumpys 19, Julius Jucikas 16, Jonathanas Lee 15 (6 at. kam., 6 rez. perd.), Gintaras Leonavičius 14 taškų (5 rez. perd.).