Energingai rungtynes pradėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai iškart spurtavo ir įgijo dviženklį pranašumą (13:3). Iki pat ketvirto kėlinio vidurio skirtumas svyravo ties 10 taškų riba, kol svečiai iš Valensijos pasinaudojo uostamiesčio komandos duobe puolime ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (86:81). Vis tik „Neptūno“ krepšininkai atsilaikė ir iškovoję antrą pergalę pakilo iš turnyro lentelės dugno.

Klaipėdiečiai per pirmuosius du kėlinius įmetė 7 tritaškius, o per visas rungtynes – 11 iš 21 (52,4%). Varžovai pataikė 10 tolimų metimų iš 26 (38,5%).

„Neptūno“ gretose karjeros rungtynes sužaidė Arnas Butkevičius (13 tšk., 4 atk. kam., ir 15 naud. bal.) ir Valdas Vasylius (17 min., 12 tšk., 5 atk. kam., 3 rez. perd. ir 16 naud. bal.), o „Valencia“ komandoje – lyderiu nelauktai tapęs Pau Ribas (22 tšk. ir 20 naud. bal.).

Pirmą ir istorinę pergalę „Neptūnas“ iškovojo prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ komandą (83:81) ir tik po pratęsimo nusileido Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkams (81:85). Tačiau klaipėdiečiai neprilygo nei Vitorijos „Laboral Kutxa“ (69:88), nei Stambulo „Galatasaray“ (68:94) klubams.

Jų varžovai sezoną pradėjo trimis pralaimėjimais – prieš „Olympiacos“ (68:71), „Galatasaray“ (74:81) ir „Crvena Zvezda“ (63:76) komandas, o paskutinėse rungtynės pranoko „Laboral Kutxa“ krepšininkus (79:69).

Rungtynių eiga:

Klaipėdos „Neptūnas“ – Valensijos „Valencia Basket“ 94:87 (24:17, 29:25, 20:21, 21:24)

„Neptūnas“: Deividas Gailius 19 (5/6 dvit., 1/2 trit., 6/7 baud. met.), Donatas Zavackas 15 (2/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud. met.), Arnas Butkevičius 14 (2/3 dvit., 3/4 trit., 1/2 naud. met.), Valdas Vasylius 12 (1/3 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud. met.), Mustafa Shakuras 9 (4 rez. perd.), Simas Galdikas 8, Egidijus Dimša 7, Martynas Mažeika 5, Justas Sinica 3, Mindaugas Girdžiunas 2 taškai, Keithas Bensonas taškų nepelnė (1:39 min.), o Raidas Nacius nežaidė.

„Valencia Basket“: Pau Ribas 22 (4/7 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud. met.), Bojanas Dubljevičius 18, Vladimiras Lučičius 12, Samas van Rossomas 10 (5 rez. perd.), Romainas Sato 9 taškai.

Komandų statistika: „Neptūnas“ – „Valencia Basket“

Dvitaškiai: 19/30 (63,3%) – 18/37 (48,6%)

Tritaškiai: 11/21 (52,4%) – 10/26 (38,5%)

Baudų metimai: 23/30 (76,7%) – 21/26 (80,8%)

Atkovoti kamuoliai: 30 – 27

Rezultatyvūs perdavimai: 18 – 17

Perimti kamuoliai: 7 – 8

Klaidos: 17 – 13