Lietuvis per 31 minutę (daugiausiai kol kas šį sezoną – DELFI) pelnė 8 taškus, atkovojo 7, perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 3 kartus suklydo ir 4 pažeidė taisykles.

Po gražaus mūsiškio puskablio ketvirto kėlinio viduryje teksasiečių pranašumas išaugo iki 20 taškų – 96:76.

Apskritai D. Motiejūnui būnant aikštėje „Rockets“ prieš varžovus iš viso susikrovė 19 taškų persvarą – tai absoliučiai geriausias rezultatas komandoje. Antras – +14 taškų rodiklį pasiekęs Jasonas Terry, po +13 surinko Jamesas Hardenas ir Trevoras Ariza.

Be to, mūsiškis puikiai padirbėjo ir gynyboje: jo tiesioginis oponentas puolėjas Thaddeusas Youngas, šį sezoną įmetantis vidutiniškai po beveik 16 taškų, šį kartą tesukrapštė 6-is (1/9 dvitaškis, 1/1 tritaškis, 1/2 bauda) ir sugriebė vos 3 kamuolius.

Po šios pergalės „Rockets“ pasivijo absoliučius NBA lygos lyderius – Toronto „Raptors“ ir Memfio „Grizzlies“ krepšininkus (visi trys komandos – po 7/1).

„Timberwolves“: Corey Breweris 17 (7/7 metimai iš žaidimo), Andrew Wigginsas 15, Kevinas Martinas 12, Nikola Pekovičius 11 taškų (13 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 23 (8/23 metimai iš žaidimo, 10 rez. perd.), Dwightas Howardas 22 (10 atk. kam., 4 blokai), Trevoras Ariza 19, Kostas Papanikolaou 14 (0/4 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai), Tarikas Blackas 10, Jasonas Terry 9 (3/3 tritaškiai), Donatas Motiejūnas 8 taškai.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)