Pirmasis kėlinys prasidėjo „Nevėžio“ taškais, tačiau iniciatyvą greitai perėmė vilniečiai (4:7). Ado Juškevičiaus vedini „Lietuvos ryto“ krepšininkai sugebėjo atlaikyti „Nevėžio“ spaudimą ir persvaros nepaleido iki pat ketvirčio pabaigos – 22:18.

Antro kėlinio pradžioje didesnių pokyčių savame žaidime nepadarę kėdainiškiai vis dar buvo priversti vytis varžovus (20:24). Vaidoto Volkaus ir Ryčio Biliarto pastangomis „Nevėžis“ vėl priartėjo prie varžovų (24:25), tačiau šeši Kirilo Natiažkos taškai be atsako panaikino visas Kėdainių ekipos pastangas (24:31). Per likusias 3 kėlinio minutes ekipos keitėsi taškais ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo vilniečiams pirmaujant 42:34.

Lietuvos rytas“ pradėjo spurtuoti vos prasidėjus trečiam kėliniui. Laimėję atkarpą 8:2, jie pasiekė rekordinę persvarą šiose rungtynėse (37:50). Netrukus sekė dar galingesnis vilniečių spurtas – 16:0 – po jo ketvirtas kėlinys tapo tik formalumas – 67:41.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo dar viena rezultatyvia vilniečių atkarpa 11:2 (43:78). „Nevėžio“ taškų badą nutraukė R. Biliartas (45:78), bet tai „Lietuvos ryto“ nesustabdė – jie ir toliau didino atotrūkį ir iškovojo pergalę rezultatu 96:52.

„Nevėžis“: Rytis Biliartas 18 (8 atk. kam.), Roderickas Rodney Camphoras 9, Šarūnas Kulevičius 7 taškai.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 22, Kirilas Natiažka 15 (20:40 min., 4/9 dvit., 7/8 baud. met., 9 atk. kam.), Paulius Dambrauskas 12 (23:10 min., 3/5 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud. met.), Adas Juškevičius 11, Billy Baronas 9 taškai (23:30 min., 0/2 dvit., 3/5 trit.).

„Prienai“ užstrigo uteniškių gynybos gniaužtuose

Ir toliau pergalingu keliu žingsniuoja „Juventus“ (7/3) komanda – Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 91:56 (17:22, 23:10, 27:18, 24:6) įveikė „Prienų“ (4/6) krepšininkus.

Tado Stankevičiaus auklėtiniai susitikimą pradėjo spurtu 7:2, tačiau neilgai trukus svečiai kelissyk iš po krepšio lengvai pelnė taškus ir išlygino rezultatą (9:9). Ketvirčio pabaigoje ekipos apsikeitė taikliomis atakomis, o kėlinį įspūdingu dėjimu su pražanga baigė Giedrius Staniulis ir jo ekipa po pirmų dešimties minučių pirmavo 22:17.

Svečiai iniciatyvą perėmė antro kėlinio viduryje. Rashaunas Broadusas greitoje atakoje pelnė du lengvus taškus, kitame greitame išpuolyje sėkmingai asistavo Arvydo Šikšniaus dėjimui (28:30). Du taiklūs Edgaro Stanionio tritaškiai ketvirčio pabaigoje leido „Juventus“ nutolti (32:40).

Minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkai buvo priversti prašyti sužaidus tris minutes (34:47). Tačiau ir tai vaisių nedavė – Simas Buterlevičius du kartus pataikė iš toli ir svečiai dar labiau nutolo (36:53). Ovidijus Varanauskas individualiais veiksmais bandė užvesti komandos draugus kovai, tačiau visas jo pastangas niekais vertė taiklūs E. Stanionio tritaškiai – 50:67.

Prienų krepšininkai galutiniai subyrėjo ketvirtajame kėlinyje. Valdas Dabkus pelnė penkis taškus iš eilės, dar po dvitaškį pataikė Nikita Barinovas ir R. Broadusas ir rungtynių baigtis tapo aiški (50:79). „Prienai“ stebuklo nesukūrė ir „Juventus“ iškovojo užtikrintą pergalę – 91:56.

„Prienai“: Giedrius Staniulis ir Ovidijus Varanauskas po 11, Arnas Labuckas 10 taškų (7 at. kam.).

„Juventus“: Vaidas Čepukaitis 16, Edgaras Stanionis 14, Rashaunas Broadusas 13 taškų (6 at. kam., 8 rez. perd., 8 per. kam.).