Molėtų krepšininkai savo aikštėje 89:80 (17:17, 21:16, 25:25, 26:22) nugalėjo Šakių „Zanavyko“ ekipą, o „Perlas-MRU“ svečiuose 66:61 (16:8, 11:22, 20:15, 19:16) palaužė Šilutės „Šilutės“ pasipriešinimą.

„Žalgirio“ jaunimas fantastiškai išsigelbėjo Joniškyje

Rreto grožio rungtynės įvyko Joniškyje, kur žaidė vietos „Delikatesas“ ir Kauno „Žalgirio“ dubleriai. Pergalę po 45 minučių kovos iškovojo jaunieji žalgiriečiai. Tomo Masiulio auklėtiniai paskutinę pratęsimo sekundę taikliu metimu nužudė šeimininkų viltis – 75:73.

Regimantas Miniotas

Ketvirto kėlinio laikui pasibaigus (62:62) prireikė vaizdo peržiūros, kuri buvo palanki žalgiriečiams ir mačas persikėlė į pratęsimą. Jo metu, likus 5 sekundėms, joniškiečiai turėjo dviejų taškų persvarą ir kamuolį savo rankose, tačiau jo neišlaikė, o rezultatą dėjimu išlygino Paulius Valinskas. Tiesa, ir tai nebuvo dramos pabaiga. Šeimininkai turėjo tris sekundes pergalei išplėšti, bet užmynė šoninę liniją ir sekundę paliko „Žalgirio“ jaunimui. Tuomet T. Masiulis išnaudojo turėtą minutės pertraukėlę, o mačą aidint sirenai taikliu metimu baigė Martynas Varnas – 73:75 kauniečių naudai.

Nugalėtojams Vidas Ginevičius pelnė 17 taškų (5/9 tritaškiai, 5 rez. perdav., 3 per. kam.), po 16 įmetė Regimantas Miniotas ir Martynas Varnas.

„Delikateso“ komandoje rezultatyviausias buvo Žilvinas Petraitis – 19 taškų. 18 surinko Aivaras Galkauskas, po 10 – Irmantas Lianzbergas ir Paulius Klemas.

Kitų rungtynių rezultatai:

Palangos „Palanga“ - KaunoJAZZ-Diremta“ - 78:70;
Raseinių „Rasai“ - Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ - 74:72;
Trakų „Trakai“ - Vilniaus „Vilnius“ - 72:56;
Joniškio „Delikatesas“ - Kauno „Žalgiris-2“ - 73:75;
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ - Jonavos „Petrochema“ - 77:59.

NKL turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių pergalės, pralaimėjimai, taškai):