„Rockets“ namuose 98:81 (18:15, 27:14, 36:26, 17:26) sutriuškino devintoje pozicijoje Vakaruose esančius ir čempionų titulą ginančius San Antonijaus „Spurs“ (2/2).

Antrąsyk šiame sezone starto penkete žaidęs lietuvis per 25 minutes taškų nepelnė (0/.1 dvitaškis), gynyboje atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Tačiau D. Motiejūno +/- taškų rodiklis buvo antras geriausias komandoje – net + 25 taškai (Dwighto Howardo +33). Tai reiškia, kad jam būnant aikštėje „Rockets“ varžovus tiesiog triuškino.

Trečio kėlinio pabaigoje šeimininkai turėjo net 31 taško persvarą – 80:49, tačiau tada pergale užtikrintas treneris Kevinas McHale'as pasodino visą savo starto penketą ir leido pasireikšti atsarginiams žaidėjams.

„Rockets“: Dwightas Howardas 32 (12/17 dvitaškiai, 8/13 baudos, 16 atk. kam.), Jamesas Hardenas 20, Jasonas Terry 16 (4/5 tritaškiai), Isaiahas Canaanas 12 taškų.

„Spurs“: Cory Josephas 18 (9/10 dvitaškiai), Aronas Baynesas 12 (12 atk. kam.), Danny Greenas 10, Kawhi Leonardas 7 taškai (2/11 metimai iš žaidimo).

Šiame mače čempionų gretose nerungtyniavo Timas Duncanas, Emanuelis Ginobilis, Tiago Splitteris bei Marco Belinelli.

Kitose ketvirtadienio NBA rungtynėse žiūrovai intrigos taip pat neišvydo: Portlando „Trail „Blazers“ (3/2) krepšininkai savo arenoje 108:87 (20:24, 26:26, 35:18, 27:19) pranoko Dalaso „Mavericks“ (3/2) ekipą, nors po dviejų kėlinių dar patys atsiliko keturiais taškais – 46:50.

„Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 20, Damianas Lillardas 18, C. J. McCollumas 13, Wesley Matthewsas ir Chrisas Kamanas po 12 taškų.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 17, Monta Ellisas 14, Chandleris Parsonsas 11 taškų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (44)