Gerokai sėkmingiau rungtynes pradėję „Juventus“ krepšininkai netruko pabėgti į priekį ir, sužaidus keturias minutes, po Rashauno Broaduso tritaškio ir keturių Vaido Čepukaičio taškų įgijo septynių taškų persvarą – 13:6. Netrukus varžovų krepšį dėjimais sudrebino Nikita Barinovas ir Arvydas Šikšnius, o svečių atotrūkis dar labiau išaugo – 17:9. Visgi netrukus uteniškių puolimas sustojo, o atkarpa 10:0 atsakę „Dinamo“ krepšininkai, persvėrė rezultatą savo naudai – 19:17. Per likusias ketvirčio minutes maskviečiai išsaugojo nežymią persvarą ir po pirmo kėlinio pirmavo – 23:22.

Antrame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, o abi komandos gana sunkiai rinko taškus. Įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus (27:27), o Simas Buterlevičius vėl sugrąžino pranašumą uteniškiams – 29:28. Po dar keturių „Juventus“ taškų be atsako, likus pusketvirtos minutės, svečių persvara vėl pasiekė penkių taškų ribą (33:28). Įpusėjus susitikimui uteniškių atotrūkis dar šiek tiek išaugo – 42:34.

Trečią ketvirtį jau aikštės šeimininkai pradėjo spurtu 10:0, kuris leido rusams vėl persverti rezultatą savo naudai – 44:42. Perėmę iniciatyvą „Juventus“ krepšininkai vėl išsiveržė į priekį (54:53), tačiau paskutinėmis minutėmis kelis sudėtingus metimus pataikę „Dinamo“ krepšininkai, sugebėjo susigrąžinti nežymią persvarą – 58:56.

Lemiamas ketvirtis ir vėl geriau prasidėjo maskviečiams, kurie sužaidus tris minutes įgijo penkių taškų pranašumą (64:59) ir privertė D. Adomaitį prašyti minutės pertraukėlės. Po jos jau svečiai surengė spurtą 6:0, o R. Broadusas įpusėjus kėliniui persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai – 65:64. V. Čepukaitis likus žaisti pusę minutės pelnė du labai svarbius taškus (70:67), o „Juventus“ pergalę baudų metimais įtvirtino S. Buterlevičius ir Saulius Kulvietis – 74:70.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Simas Buterlevičius (dvitaškiai 7/8, 5 atk. kam.), 13 – Rashaunas Broadusas (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 1/6, 6 atk. kam.), po 11 – Saulius Kulvietis ir Nikita Barinovas (baudos 7/7), 10 – Arvydas Šikšnius (6 atk. kam.), 8 – Vaidas Čepukaitis (9 atk. kam.), 3 – Darius Pakamanis.

Maskvos komandoje pasižymėjo Danisas Zacharovas (22 tšk.), Jevgenijus Karpenko (12 tšk.) ir Alimdzanas Fediušinas (11 tšk.).

Pasvaliečiai šventė pergalę Jurmaloje

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ svečiuose nugalėjo „Jurmala“ komandą iš Latvijos 97:71 (24:7, 32:21, 17:26, 24:17). Mūsiškiai aikštės šeimininkus į nokdauną pasiuntė jau pirmame kėlinyje (24:7) , iniciatyvos daugiau neišleido ir iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.

18 taškų nugalėtojams pelnė Benjaminas Brustas, 15 - Gytis Sirutavičius, 13 - Evaldas Kairys, 12 - Aidas Viskontas.

Šeimininkų gretose, kurie pralaimėjo visus 4 turnyro mačus, rezultatyvumu išsiskyrė Edgaras Jeromanovas (16 tšk.) ir Martinas Laksa (15 tšk.).

Kiti rezultatai:

Rakverės „Tarvas“ (Estija) (2/1) - Liepojos „Liepaja/Triobet“ (2/1) (Latvija) - 89:65 (20:14, 25:14, 22:19, 22:18).

Andrius Mažutis („Liepaja/Triobet“) 7 taškai (2/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių) ir 6 rezultatyvūs perdavimai, o Edgaras Želionis („Liepaja/Triobet“) nežaidė.

„Jekabpils“ (Latvija) (3/1) - Talino TTU KK (Estija) (1/2) - 87:71 (21:26, 26:18, 19:15, 21:12).

Povilas Čukinas („Jekabpils“) - 12 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

Į atkrintamas varžybas pateks pirmas keturias vietas grupėse užėmusios komandos bei geriausia penktoje pozicijoje likusi ekipa. Be šių trylikos klubų, atkrintamose varžybose žais ir tiesioginius kelialapius gavusios Šiaulių "Šiaulių", Tartu "TU-Rock" (Estija) bei Ventspilio "Ventspils" (Latvija) komandos.