Šiose rungtynėse įvyko oficialus LeBrono Jameso sugrįžimas į „Cavaliers“ bei Kevino Love'o ir trenerio Davido Blatto debiutas šioje komandoje.

L. Jamesas per 43 žaidimo minutes pasižymėjo 17 taškų (4/10 dvit., 1/5 trit., 6/7 baud. met.), 5 atkovotais ir net 8 prarastais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais ir 3 asmeninėmis pražangomis.

K. Love'as sužaidė kiek geriau – aukštaūgis per 38 minutes pelnė 19 taškų (3/8 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 14 ir prarado 2 kamuolius, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 22 (7 rez. perd.), Kevinas Love'as 19 (14 atk. kam.), LeBronas Jamesas 17 (8 kld.), Andersonas Varejao ir Dionas Waitersas po 10 taškų.

„Knicks“: Carmelo Anthony 25 (7/13 dvit., 2/4 trit., 5/7 baud. met., 6 rez. perd.), Imanas Shumpertas ir Jasonas Smithas po 12, J. R. Smithas 11 taškų (7 rez. perd.).

Kiti rezultatai:

Los Andželo „Clippers“ – Oklahomos „Thunder“ 93:90 (22:28, 24:13, 24:21, 23:28)

„Thunder“ šiose rungtynės prarado dar vieną savo lyderį. Russellas Westbrookas antrame kėlinyje susižaidė ranką ir palikęs aikštelę į ją nebegrįžo. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad gynėjui lūžo pirštas.

Todėl lyderio vaidmens ėmėsi lygos antrametis Perry Jonesas, kuris pelnė 32 taškus ir pasiekė savo karjeros rekordą.

„Clippers“: Perry Jonesas 32 (7/11 dvit., 3/6 trit., 9/11 baud. met.), Serge'as Ibaka 17 (9 atk. kam.), Sebastianas Telfairas 11 taškų.

„Thunder“: Blake'as Griffinas 23, Chrisas Paulas 22 (7 rez. perd., 3 per. kam.), Jamalas Crawfordas 16 taškų.

Dalaso „Mavericks“ – Jutos „Jazz“ 120:102 (36:20, 33:24, 24:29, 27:29)

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki ir Chandleris Parsonsas po 21, Al-Farouqas Aminu 16 (10 atk. kam.), Monta Ellis (6 rez. perd.) ir Brandanas Wrightas po 14, Tysonas Chandleris 13, Devinas Harrisas 12 taškų.

„Jazz“: Derrickas Favorsas 17 (11 atk. kam.), Trey Burke (7 rez. perd.) ir Gordonas Haywardas (6 rez. perd.) po 16, Alecas Burksas 15, Enesas Kanteris 11 taškų.

Orlando „Magic“ – Vašingtono „Wizards“ 98:105 (23:28, 28:26, 15:28, 32:23)

„Magic“: Nikola Vučevičius 23 (12 atk. kam.), Benas Gordonas 22, Evanas Fournier 21, Tobias Harris 14 taškų.

„Wizards“: Johnas Wallas 30 (12 rez. perd.), Marcinas Gortatas 20 (12 atk. kam.), Paulas Pierce'as 16, Nene Hilario ir Garrettas Temple'as po 12 taškų.

Minesotos „Timberwolves“ – Detroito „Pistons“ 97:91 (21:21, 24:23, 30:21, 22:26)

„Timberwolves“: Thaddeusas Youngas 19, Nikola Pekovičius 17 (10 atk. kam.), Mo Williamsas 13, Kevinas Martinas 12, Ricky Rubio 11 taškų (7 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Pistons“: Caronas Butleris 24 (8 atk. kam.), D. J. Augustinas 20 (6 rez. perd.), Andre Drummondas (12 atk. kam.) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as po 11, Joshas Smithas 10 taškų.