Į Rusiją atvykę italų klubo žaidėjai nuo pat rungtynių pradžios kibo į atlapus galingai sukomplektuotai „Unics“ ekipai, o po dviejų kėlinių netgi buvo priekyje (37:35).

Vis tik po pertraukos rusai įjungė aukštesnę pavarą ir taip spurtavo, kad „Dinamo“ krepšininkai nebeturėjo jokių vilčių varžovus pavyti.

„Unics“: D'oras Fischeris 14 (9 atk. kam.), Nikos Zisis 13, Kostas Kaimakoglou (8 rez. perd.) ir Jamesas White'as po 11, Keithas Langfordas ir Curtisas Jerrellsas po 10 taškų.

„Dinamo“: Rakimas Sandersas 18, Edgaras Sosa 13 (5 rez. perd.), Davidas Loganas 10 taškų.

„Real“ be J. Mačiulio sumindė rusus

Trečią pergalę iškovojo Ispanijos grandas Madrido „Real“ (3/0) klubas. Jono Mačiulio atstovaujama komanda namuose 112:83 (26:18, 32:28, 24:17, 30:20) sutrypė „Nižnij Novgorod“ (1/2) ekipą iš Rusijos.

29 metų 198 cm ūgio lietuvis rungtynėms nebuvo registruotas, nes yra susižeidęs blauzdą.

„Real“: Jaycee Carrollas 32 (21 min., 3/5 dvit., 7/9 trit., 5/5 baud. met., 37 naud. bal.), Rudy Fernandezas 14 (6 rez. perd.), Felipe Reyesas 12 taškų.

„Nižnij Novgorod“: Tayloras Rochestie 23 (8 rez. perd.), Trey Thompkins 16 taškų (9 atk. kam.).

Čempionai nesunkiai laimėjo Berlyne

Antrą pergalę B grupėje iškovojo praėjusio sezono čempionai Tel Avivo „Maccabi“ (2/1) krepšininkai. Jie Berlyne 84:69 (23:16, 23:13, 17:17, 21:23) nugalėjo vietos „Alba“ (0/3) komandą.

Žydai pergalingą pranašumą susikrovė per pirmuosius du kėlinius, kuomet turėjo 17 taškų pranašumą, o po pertraukos jį ramiai išsaugojo ir paliko Vokietijos komandą be pergalių.

„Alba“: Reggie Reddingas 15, Leonas Radoševičius 13, Jamelas McLeanas 12 taškų.

„Maccabi“: Brianas Randle'as 25 (5/6 dvit., 3/3 trit., 6/7 baud. met., 34 baud. bal.), Devinas Smithas 16, Jeremy Pargo 15 (10 rez. perd.), Alexas Tyusas ir Guy Pnini po 10 taškų.

D. Diamantidis perrašė istoriją

C grupė Atėnų „Panthinaikos“ (2/1) klubas namų arenoje 91:71 (31:19, 28:17, 23:21, 9:16) įveikė pirmą pralaimėjimą patyrusius Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2/1) krepšininkus.

Šiame susitikime 34 metų 196 cm ūgio Dimitris Diamantidis tapo pirmuoju krepšininku, šiame turnyre pavyko pasiekti 1000 rezultatyvių perdavimų ribą.

Graikas rungtynėse prieš turkus 10 kartų sėkmingai asistavo komandos draugams ir dabar savo sąskaitoje turi 1009 perdavimus.

„Panathinaikos“: A. J. Slaughteris 23, Estebanas Batista 14, Antonis Fotsis 13 taškų.

„Fenerbahce Ulker“: Nemanja Bjelica 16, Janas Veseley 13 (8 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 10 taškų.

B. Marjanovičius atvedė „Crvena Zvezda“ į antrą pergalę

D grupėje, kurioje rungtyniauja ir Eurolygos debiutantas Klaipėdos „Neptūnas“, Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/1) krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje 76:63 (21:16, 18:10, 26:16, 11:21) nepaliko jokių vilčių Valensijos „Valencia Basket“ (0/3) komandai.

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų aikštėje dominavę serbų klubo žaidėjai po trijų kėlinių pirmavo net 23 taškų skirtumu, bet paskutiniame ketvirtyje atsipalaidavo ir leido varžovams sušvelninti skirtumą.

Puikiai šioje dvikovoje sužaidė „milžinas“ Bobanas Marjanovičius. Jis per 31 minutę pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 4/4 baud. met.), atkovojo 9 ir prarado 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius pažeidė taisykles, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Bobanas Marjanovičius 16, Marcusas Williamsas 14 (8 rez. perd.), Jaka Blažičius 13, Nikola Kaliničius 12, Luka Mitrovičius 10 taškų.

„Valencia“: Dwightas Buycksas 14, Pau Ribas 13, Samas van Rossomas 12, Bojanas Dubljevičius 10 taškų.