213 cm ūgio kaunietis trenerio pasitikėjimo sulaukė jau pirmame kėlinyje. Likus žaisti 3 minutes jis aikštelėje pakeitė Trevorą Arizą. Iš viso D. Motiejūnas ant parketo praleido 16 minučių, per kurias pelnė 4 taškus – visus nuo baudų metimo linijos. Tikslą pasiekė 4 iš 6 lietuvio bandymų.

Lietuvos rinktinės aukštaūgis taip pat atkovojo 5 kamuolius, padarė 2 klaidas ir 3 kartus prasižengė.

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo Jamesas Hardenas. „Rockets“ lyderis iš viso pelnė 32 taškus (4/11 dvit., 3/6 trit., 15/16 baud. met.) ir 6 kartus asistavo savo komandos draugams.

Tuo tarpu po sunkios achilo traumos sugrįžęs Kobe Bryantas startavo taip pat sėkmingai. 36-erių veteranas per 29 žaidimo minutes surinko 19 taškų (6/16 dvit., 0/1 trit., 7/8 baud. met.).

Nesėkmingai dvikova baigėsi lygos naujokui Juliui Randle'ui, kuris susilaužė koją. 7-asis praėjusios vasaros NBA naujokų biržos šaukimas verždamasis bandė įveikti D. Motiejūno gynybą, bet nesėkmingai atsispyrė ir sukniubo.

19-metis ilgai negalėjo pakilti nuo parketo ir ant neštuvų buvo išgabentas į ligoninę. Ten jam konstatuotas dešinės kojos blauzdikaulio lūžis.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36, Terrence'as Jonesas (13 atk. kam.) ir Trevoras Ariza po 16, Dwightas Howardas 13 (11 atk. kam.), Patrickas Beverley 9, Jasonas Terry 8 taškai.

„Lakers“: Kobe Bryantas 19, Carlosas Boozeris 17, Edas Davisas 11, Jordanas Clarksonas 8 taškai.

Kiti rezultatai:

San Antonijaus „Spurs“ – Dalaso „Mavericks“ 101:100 (26:24, 19:29, 31:20, 25:27)

Prieš rungtynes įvyko iškilminga čempionų sveikinimo ceremonija. Visi praėjusį sezoną su „Spurs“ komanda NBA lygoje triumfavę žaidėjai gavo čempionų žiedus.

„Spurs“: Tony Parkeris 23, Manu Ginobili 20 (6 rez. perd.), Marco Belinelli 15, Timas Duncanas 14 (13 atk. kam.), Danny Greenas 13 taškų.

„Mavericks“: Monta Ellis 26 (6 rez. perd.), Dirkas Nowitzki 18, Devinas Harrisas 17, Jameeras Nelsonas 9 taškai.

Naujojo Orleano „Pelicans“ – Orlando „Magic“ 101:84 (24:25, 24:16, 30:23, 23:20)

„Pelicans“: Tobiasas Harrisas 25 (8 atk. kam.), Nikola Vučevičius 15 (23 atk. kam.), Evanas Fournier ir Aaronas Gordonas po 11 taškų.

„Magic“: Anthony Davis 26 (17 atk. kam., 9 blk.), Ryanas Andersonas 22 (9 atk. kam.), Omeras Asikas 14 (17 atk. kam., 5 rez. perd.), Tyreke'as Evansas 12 taškų (9 atk. kam., 6 rez. perd.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)