Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidusio R. Kaukėno sąskaitoje – 13 taškų, 2 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, blokuotas varžovo metimas, dvi klaidos ir 4 pražangos. Per 28 minutes (27:49) jis pataikė 1 tritaškį iš 3, 4 dvitaškius iš 8 bei abu baudų metimus.

12 taškų į svečių krepšį įmetė Andrea Cinciarinis, 9 – Riccardo Cervis, 8 – Donellas Tayloras.

K. Lavrinovičius šeimininkams pelnė 4 taškus, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo bei prasižengė 2 kartus. Per 24 žaidimo minutes Lietuvos rinktinės puolėjas pataikė 2 dvitaškius iš 3, tačiau visi 4 jo tolimi metimai buvo netaiklūs.

Po 16 taškų nugalėtojams pelnė Axelis Toupane'as ir Ali Traore, 12 – Mattas Howardas.

Pirmosios konferencijos A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1.Strasbūro SIG (Prancūzija)30240:228
2.Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija)11 171:149
3.Paryžiaus „Levallois“ (Prancūzija)11 164:153
4.Saragosos CAI (Ispanija)1 1164:164
5.Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija)12 205:221
6.Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija)02 162:190

Į kitą varžybų etapą – LAST 32 turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į Eurolygos TOP etapą nepatekusių komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias.

Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį aštuntfinalio etapą. Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.