Nors šiauliečiai pirmame kėlinyje sukaustė varžovų snaiperius, „Neptūnas“ pasinaudojo priešininkų spragomis baudos aikštelėje ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 19:13.

Uostamiesčio ekipos žaidėjai puikiai kovodami dėl atšokusių kamuolių, puolime pasinaudojo antrosiomis progomis ir įgijo dešimties taškų pranašumą (25:15). Nerezultatyvią ir gana chaotišką pirmąją rungtynių pusę sėkmingiau pabaigė aikštelės šeimininkai ir buvo priekyje – 35:21.

Pirmieji tritaškių badą nutraukė Šiaulių krepšininkai, tačiau Simas Galdikas ir Valdas Vasylius taškais iš po krepšio braukė perniek svečių pastangas priartėti (39:30). Mindaugas Girdžiūnas pataikė pirmąjį „Neptūno“ tritaškį, tačiau Julius Jucikas neleido aikštelės šeimininkams nutolti (44:38). Ketvirtį ir vėl sėkmingiau pabaigė „Neptūnas“: Arnas Butkevičius įdėjo kamuolį iš viršaus, kitoje atakoje pridėjo du taškus su pražanga ir aikštelės šeimininkai buvo priekyje – 59:42.

Per anksti pergale patikėję klaipėdiečiai buvo nubausti. Likus žaisti 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos svečiai priartėjo (68:65). Viena paskutiniųjų „Neptūno“ atakų buvo nesėkminga, o kitoje aikštelės pusėje Rokas Giedraitis baudų metimais sušvelnino rezultatą (68:67). Taikliomis baudomis atsakė ir Martynas Mažeika (70:67). Paskutinė šiauliečių ataka buvo nesėkminga ir „Neptūnas“ iškovojo aštuntą pergalę čempionate.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 13 (8 at. kam.), Donatas Zavackas 9 (9 at. kam.), Simas Galdikas (8 at. kam.), Arnas Butkevičius, Mindaugas Girdžiūnas ir Egidijus Dimša po 8 taškus

„Šiauliai“: Jonathanas Lee 24., Julius Jucikas 14, Rokas Giedraitis 14 taškų.

Penktadienį „Naptūnas“ savų žiūrovų akivaizdoje žais Eurolygos rungtynes. Jų varžovai – Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkai.