Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „Juventus“ krepšininkai skirtumą padidino antram kėliniui persiritus į antrą pusę (17:9). Vytenio Čižausko vedina Panevėžio ekipa kėlinio pabaigoje sugebėjo sumažinti deficitą iki trijų taškų (22:19).

Antro kėlinio pradžioje Dainius Adomaitis buvo nubaustas technine pražanga, o šia situacija pasinaudoję aikštelės šeimininkai, atitrūko (27:22). Tiesa persvara panevėžiečiai džiaugėsi neilgai, „Juventus“ pataikė du tritaškius ir vėl išsiveržė į priekį (33:27). Ketvirčio pabaigoje technine pražanga buvo nubaustas Tautvydas Lydeka ir pranašumą išlaikę svečiai po pirmos rungtynių pusės pirmavo 42:39.

Trečiame kėlinyje po Dariaus Griškėno tritaškio aikštelės šeimininkai ir toliau alsavo varžovams į nugarą (53:53). Kėlinį šiek tiek sėkmingiau sužaidė Dariaus Pakamanio vedini „Juventus“ krepšininkai (60:55).

Aikštelės šeimininkams lemiamas ketvirtis prasidėjo tiesiog tragiškai: Arvydas Šikšnius uždirbo nesportinę pražangą, o Simas Buterlevičius pelnė dar du taškus poziciniame puolime ir svečiai nutolo (65:55). Evaldo Žabo penki taškai iš eilės dar atgaivino Panevėžio klubo fanų viltis (78:72), tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir iškovojo pergalę – 80:74.

Rezultatas:

„Lietkabelis“ (3/5) - „Juventus“ (6/3) - 79:84 (19:22, 20:20, 16:18, 24:24).

„Lietkabelis“: Vytenis Čižauskas 18, Žygimantas Janavičius 14 (5 rez. perdav.), Evaldas Žabas 13, Darius Griškėnas 9, Žygimantas Jonušas 7, Noah Jamesas Dahlmanas 6 (8 atk. kam.),Tautvydas Lydeka 5 (5 atk. kam.), Ivanas Neliubovas 3 (8 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis ir Mantas Kazonas po 2 taškus.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 18, Rashaunas Enealas Broadusas, Saulius Kulvietis ir Simas Buterlevičius po 11, Vaidas Čepukaitis, Valdas Dabkus ir Darius Pakamanis (5 rez. perdav.) po 9, Nikita Barinovas 6 taškai. Edgaras Stanionis, Jaunius Davniukas ir Arijus Pašakarnys nežaidė.