Lietuvio indėlis į pergalę – 8 taškai, 1 atkovotas ir 2 perimti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos bei 3 pražangos. Per 11 su puse minutės (11:28), J. Mačiulis pataikė 2 tritaškius iš 3 bei vienintelį mestą dvitaškį.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką nugalėtojų gretose žaidė Rudy Fernandezas, Salahas Mejri (po 13 tšk.), Kelvinas Riversas ir Andreas Nocioni (po 11 tšk.).

Šeimininkų gretose išsiskyrė Blagota Sekuličius (21 tšk.), Nicolas Richottis, Saulas Blanco ir Luke Skima (po 12 taškų).

Taip pat po keturis susitikimus iškovojo ir aštuoniolikos ekipų priekyje žengia šalies čempionai „FC Barcelona“ krepšininkai bei Malagos „Unicaja“ komanda su Mindaugu Kuzminsku.

Pirmą pergalę sezone iškovojo ir į penkioliktą vietą pakilo Manresos „La Bruixa d'Or“ ekipa su Mariumi Grigoniu, savo aikštėje 88:80 (20:17, 19:21, 18:24, 31:18) įveikusi dvyliktoje pozicijoje esančius Andoros „MoraBanc“ (1/3) krepšininkus.

29 taškais prie pergalės prisidėjo Željko Sakičius, 16 – Rogeris Grimau, 14 – Marius Grigonis.

Per nepilnas 23 minutes (22:44) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 6, bei realizavo 2 baudų metimus iš 3. Be to jis po krepšiais atkovojo 5 kamuolius ir prasižengė 2 kartus.

Svečiams 18 taškų pelnė Marcas Blanchas, 12 – Jordis Trias, po 11 – Davidas navarro ir Kaloyanas Ivanovas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)