Svečiai susitikimą pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0. Uostamiesčio komandos taškų sąskaitą baudų metimais atidarė Donatas Zavackas, tačiau jau kitoje atakoje tritaškį pataikė Gediminas Orelikas. Deividas Gailius neleistinu būdu sustabdė svečių greitą ataką ir buvo nubaustas nesportine pražanga. Šia situacija pasinaudoję vilniečiai nutolo 22:12. Kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai sumažino deficitą, tačiau po 10 minučių kovos persvara buvo „Lietuvos ryto“ pusėje – 24:18.

Žiūrovus iš savo vietų antro kėlinio pradžioje pakėlė Arno Butkevičiaus dėjimas per Mindaugą Lukauskį (20:24). Nesportine pražanga buvo nubaustas ir vilniečių gynėjas Adas Juškevičius, tačiau šia situacija aikštelės šeimininkai iki galo nepasinaudojo (22:27). Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Lietuvos ryto“ krepšininkai ir po dviejų kėlinio vis dar pirmavo – 26:33.

Po pertraukos ir vėl geriau žaidė vilniečiai: dvitaškį pataikė Antanas Kavaliauskas, iš toli vėl taiklus buvo G. Orelikas (26:40). Deivido Gailius ir Martyno Mažeikos taškai sumažino klaipėdiečių deficitą iki vienženklio (31:40). Tačiau euforija greitai dingo, nes iš toli ir vėl pataikė G. Orelikas, sugrąžinęs svečiams dviženklį pranašumą (36:49). Prieš lemiamą ketvirtį „Lietuvos rytas“ turėjo 11 taškų persvarą – 51:40.

D. Zavackas ketvirtą kėlinį pradėjo tritaškiu, tačiau Virginijaus Šeškaus auklėtiniai greitai vėl susigrąžino 14 taškų pranašumą (47:61). Valdas Vasylius pataikė tritaškį su varžovo pražanga ir „Neptūnas“ bandė kilti į lemiamą šturmą (63:69). Tačiau vilniečiai atsilaikė ir nepralaimėjusių komandų LKL čempionate nebeliko – 73:65.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 11, Donatas Zavackas 10, Egidijus Dimša 9, Martynas Mažeika ir Arnas Butkevičius po 8 taškus.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 21 (1/3 dvit., 6/9 trit., 1/2 baud. met.), Artūras Valeika 14, Travisas Leslie 11, Martynas Gecevičius 9 (5 rez. perd.), Adas Juškevičius 7 taškai (7 rez. perd.).