Taškas į tašką prasidėjusiose rungtynėse pirmieji spurtavo pasvaliečiai (11:5). Tiesa pranašumu svečiai džiaugėsi neilgai: Arvydas Gydra, Paulius Beliavičius, Eigirdas Žukauskas pataikė po tritaškį, „Mažeikiai“ surengė spurtą 11:0 ir išsiveržė į priekį (18:13).

Žaidimo svarstyklės į vieną ir į kitą pusę svyravo ir antrajame kėlinyje (25:25). Bendžamino Brusto ir Gyčio Sirutavičiaus tolimi metimai leido svečiams nutolti (29:38). Ketvirčio pabaigoje „Mažeikiai“ trumpam atgijo, tačiau po pirmos rungtynių pusės „Pieno žvaigždės“ pirmavo 34:40.

Svečiai trečio kėlinio pradžioje spurtavo 12:4 ir vėl nutolo (38:52). Daugiau nei dvi minutes trukusį taškų badą pirmieji nutraukė Pasvalio ekipos krepšininkai ir dar labiau padidino pranašumą (38:59). Pasvaliečiai sukaustė aikštelės šeimininkų puolimą bei per ketvirtį leidę pelnyti tik 9 taškus po 30-ies minučių kovos pirmavo 67:43.

Ketvirtame kėlinyje abiems komandoms beliko atlikti formalumus. Manto Šerniaus auklėtiniai rungtynių pabaigoje atsipalaidavo, o šia situacija pasinaudoję aikštelės šeimininkai turėjo proga šiek tiek priartėti, tačiau „Pieno žvaigždės“ išlaikė persvarą ir iškovojo pergalę – 84:66.

„Mažeikiai“: Raimundas Danys 18 (12 at. kam.), Eigirdas Žukauskas 11, Arvydas Gydra 8, Paulius Beliavičius , Vytautas Pikalavičius po 8 taškus.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 17, Aidas Viskontas 17, Evaldas Kairys 13 (6 at. kam), Osvaldas Olisevičius 11, Bendžaminas Brustas 10 taškų.

„Nevėžis“ turėjo pripažinti „Prienų“ pranašumą

Svarbią pergalę iškovojo „Prienai“ (4/4). Tado Stankevičiaus treniruojami krepšininkai išvykoje 78:64 (28:15, 21:20, 17:16, 12:13) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ (2/8) komandą.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais metimais, o po aikštelės šeimininkų nesportinės pražangos svečiai išsiveržė į priekį (8:16). Kėlinio pabaigoje „Prienai“ spurtavo 18:7 ir atitrūko 15:28.

Žaidimas antrame kėlinyje išsilygino, tačiau iniciatyva ir toliau priklausė svečiams, kurie kontroliavo rungtynių eigą ir po dviejų kėlinių buvo priekyje (35:49).

Trečio ketvirčio viduryje „Nevėžio“ krepšininkai surengė spurtą 10:4 ir privertė Tadą Stankevičių prašyti minutės pertraukėlės (49:56). Ji davė vaisių ir svečiai stabilizavo padėtį – 51:66.

Ketvirtame kėlinyje sėkmingai į žaidimą įsijungė Paulius Vaitiekūnas, puikiai rungtyniavęs po abiem krepšiais (56:73). Aikštelės šeimininkai rungtynių pabaigoje šiek tiek sumažino deficitą, tačiau tai nesutrukdė „Prienams“ iškovoti pergalę – 78:64.

„Nevėžis“: Šarūnas Kulevičius 19, Vaidotas Volkus 17 (9 at. kam.), Roderickas Camphoras 11, Ignas Ramašauskas 7 taškai.

„Prienai“: Arnas Labuckas 20 (6 at. kam.), Ovidijus Varanauskas 15 (8 at. kam.), Paulius Vaitiekūnas 11 (7 at. kam.), Giedrius Staniulis 10 (8 at. kam.), Vidmantas Sragauskis 9 taškai.