Dar vieną nesėkmę patyrė Los Andželo „Lakers“ krepšininkai, kurie Anaheime po pratęsimo 108:114 (17:24, 30:26, 24:27, 23:17; 14:20) nusileido Finikso „Suns“ vyrams.

Šeimininkų neišgelbėjo ir puikus Kobes Bryanto žaidimas lemiamu metu: gynėjas per paskutines dvi ketvirto kėlinio minutes vienas pats pelnė 8 taškus. Dar penkis jis pridėjo pratęsimo pradžioje.

Iš viso K. Bryantas per 34 min. įmetė 27 taškus (10/19 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 7/8 baudos), bet prarado 5 kamuolius.

„Lakers“: Kobe Bryantas 27, Jeremy Linas ir Wesley Johnsonas po 15, Jordanas Hillas 14, Carlosas Boozeris 12, Edas Davisas 11 taškų.

„Suns“: Isaiah Thomas Jaunesnysis 26 (12/13 baudos), Geraldas Greenas 21, Goranas Dragičius 15, Ericas Bledsoe 11, Shavlikas Randolphas 10 taškų.

Antradienį po 27 taškus surinko ir dar du NBA žaidėjai – Stephenas Curry (5/8 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 5/8 baudos, 6 rez. perd., 6 klaidos) iš Oklando „Golden State Warriors“ ir turkas Enesas Kanteris (10/15 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 1/2  bauda, 7 atk. kam.) iš Jutos „Jazz“, o abiejų jų atstovaujamos komandos šventė pergales.

Kitų dar neskelbtų antradienio NBA ikisezoninių rungtynių rezultatai:

Oklando „Golden State Warriors“ – Los Andželo „Clippers“ 125:107 (27:33, 35:27, 35:25, 28:22).

Oklahomos „Thunder“ – Jutos „Jazz“ 91:105 (21:22, 29:36, 19:27, 22:20).

Denverio „Nuggets“Portlando „Trail Blazers“ 75:93 (25:29, 12:21, 22:26, 16:17).

Minesotos „Timberwolves“Indianos „Pacers“ 107:89 (21:19, 31:18, 30:26, 25:26).