Mačą geriau pradėjo „Kibirkšties-VIČI“ merginos (7:3), tačiau pirmo ketvirčio viduryje jų puolimas pradėjo strigti, viešnios laimėjo atkarpą 11:0 iš išsiveržė į priekį (10:14). Po pirmų dešimties minučių komandas skyrė 8 taškai (14:22). Antrą kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo sostinės krepšininkės, kurios po kelių rezultatyvių atakų sumažino atsilikimą iki 3 taškų (22:25), vis tik keli skuboti sprendimai puolime neleido „Kibirkšties-VIČI“ merginoms perimti iniciatyvos, po dviejų kėlinių komandos skyrė 10 taškų (24:34).

Eglė Šniokaitė atakuoja

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės pademonstravo pavyzdinę gynybą ir per 5 minutes „Fortūnos“ žaidėjoms neleido pelnyti nei taško ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (30:34). Ketvirčio pabaigoje žaidimas išsilygino ir komandos taškus pelnė daugiausiai baudų metimais (37:39). Ketvirtą kėlinį penkiais taškais iš eilės pradėjo Klaipėdos komanda (37:44) ir nors paskutinę minutę „Kibirkšties-VIČI“ merginos priartėjo iki 4 taškų (47:51), tačiau tiksliau baudos metimus mačo pabaigoje metusios viešnios išsivežė pergalę iš Vilniaus (47:53).

Vilniaus komandoje Chastity Reed pelnė 10 taškų (5/19 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Eglė Šniokaitė – 9 (2/12 dvitaškiai, 4 rez. perdav.), Vita Gorobec (1/4 tritaškiai, 6 atk. kam.) ir Daugilė Šarauskaitė (8 atk. kam.) - po 7, Ny Hammonds – 6 (2/12 dvitaškiai), Vitalija Kaminskytė – 5, Vita Žilinskaitė – 3, o Justina Kraujūnaitė taškų nepelnė (4 rez. per.).

Šiame mače „Kibirkšties-VIČI“ komandoje nerungtyniavo vidurio puolėja Ieva Šimkutė ir puolėja Akvilė Vitunskaitė.

„Fortūnos“ gretose Marina Solopova surinko 14 taškų (3/11 tritaškiai), Monika Grigalauskytė pelnė 13 (10 atk. kam.), o Lina Aglinskaitė – 11.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ merginos šeštadienį, 19.00 valandą, žais namuose su Kauno rajono „Sirenų“ krepšininkėmis.

Turnyre pirmauja trečias pergales iškovojusios Marijampolės „Sūduvos“ ir Utenos „Utenos“ komandos. Marijampolietės savo aikštėje be didesnio vargo 106:39 sutriuškino autsaiderę Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ ekipą, o uteniškės namuose 91:68 nugalėjo pirmą nesėkmę patyrusias Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ krepšininkės.

Paskutinėse rungtynėse pirmą pergalę iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“, Garliavoje 92:62 įveikė Vilniaus „Jaunųjų talentų“ ekipą.

Marijampolės „Sūduva“ - Šiaulių „Šiauliai-Universitetas“ - 106:39 (39:6, 20:8, 32:11, 15:14).

„Sūduva“: Sabina Dukate 22, Santa Okockytė 15, Dovilė Saurazaitė 14 taškų.

„Šiauliai-Universitetas“: Silvija Kuodienė 21, Viktorija Juodeikytė 8, Aistė Tamutytė 4 taškai.

Utenos „Utena“ - Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ - 91:68
(18:8, 28:12, 23:15, 22:33).

„Utena“: Eglė Šikšniūtė 21, Eglė Šulčiūtė 16, Sandra Linkevičienė 14 taškų.

„Aistės-LSU-Paradis“: Laura Svarytė 18, Neringa Skadaitė ir Laura Želnytė po 17 taškų.

Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ - Vilniaus „Jaunieji talentai“ - 90:62 (26:15, 21:23, 24:15, 19:9).

„Hoptrans-Sirenos“: Valeria Kast 16, Akvilė Baronėnaitė 14, Rasa Žemantauskaitė 12 taškų.

„Jaunieji talentai“: Gabija Meškonytė 23, Agnė Bobinaitė 17, Ina Mylko 6 taškai.