Šeštadienį Utenos „Juventus“ palaužę šiauliečiai jau pačioje rungtynių pradžioje buvo leidę „Lietkabeliui“ įgyti dviženklę persvarą (14:3). Evaldo Žabo ir Vytenio Čižausko vedami svečiai iš Panevėžio po pirmojo kėlinio turėjo net 13 taškų pranašumą – 28:15.

Tačiau antrajame kėlinyje spurtavę „Šiauliai“ deficitą ištirpdė dar iki ilgosios pertraukos. Prieš pat antrojo kėlinio pabaigą tritaškį pataikęs Jonathanas Lee skirtumą tarp komandų sumažino iki minimumo – 43:44.

Vis dėlto, trečiajame kėlinyje pasijautė šeimininkų nuovargis. Ketvirčio pradžią laimėjęs net 15:1, „Lietkabelis“ vėl šovė į priekį ir po Luko Aukštikalnio tritaškio metimo pirmavo 59:45.

Prieš paskutinįjį ketvirtį panevėžiečiai jau turėjo sukaupę 18 taškų persvarą (73:55) ir, sėkmingai sužaidę lemiamas 10 minučių, įsirašė trečiąją sezono pergalę.

Rezultatas:

Šiaulių „Šiauliai“ - Panevėžio „Lietkabelis“ - 98:78 (15:28, 28:16, 12:29, 25:23)

„Šiauliai“: Vytas Šulskis 15 tšk., Jonathanas Lee 12 tšk., Gintaras Leonavičius 10 tšk., Rokas Giedraitis 9 tšk., Modestas Kumpys 8 tšk., Martynas Linkevičius 7 tšk. (7 atk. kam.), Ryanas Olanderis 7 tšk. (8 atk. kam., 4 kl.)

„Lietkabelis“: Noah Dahlmanas 23 tšk. (10/12 dvit., 9 atk. kam.), Vytenis Čižauskas 14 tšk. (6 kl.), Evaldas Žabas 13 tšk. (4 rez. perd.), Tautvydas Lydeka 11 tšk. (5 atk. kam., 5 kl.), Žygimantas Janavičius 10 tšk. (7 rez. perd.).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):