„Pieno žvaigždės“ susitikimą pradėjo užtikrintai ir kibios gynybos dėka pirmavo (13:6). Nors pasvaliečiai turėjo trumpesnį atsarginių žaidėjų suolelį (dėl traumos vis dar negali rungtyniauti L. Kisielius, o šiose rungtynėse dėl traumos nerungtyniavo Ž. Skučas), tačiau pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai diktavo žaidimo tempą ir pirmavo 28:24.

Antro kėlinio viduryje už dideles emocijas ir ginčus su teisėjas aikštelės šeimininkai buvo nubausti technine pražanga, o šia situacija pasinaudoję svečiai išlygino rezultatą (35:35). Tačiau tada prabilo „Pieno žvaigždžių“ snaiperiai: iš toli pataikė Bendžaminas Brustas ir Gytis Sirutavičius. Vis dėl to kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Dzūkija“, kuri po pirmos rungtynių pusės pirmavo 50:46.

Gytis Sirutavičius trečią kėlinį pradėjo šešiais taškais iš eilės ir sugrąžino pranašumą aikštelės šeimininkams (54:53). Taškų serija atsakė ir dzūkai bei nutolo (59:66). Emocijų nevaldė abiejų ekipų krepšininkai: techninėmis pražangomis buvo nubaustas A. Jomantas ir A. Oriakhi. Andrėjaus Urlepo kantrybė trūko trečio kėlinio pabaigoje, kai pasvaliečiai po tritaškių serijos sugrąžino intrigą (72:72).

G.Sirutavičius ir toliau tęsė puikų asmeninį pasirodymą, o aikštelės šeimininkai perėmė rungtynių kontrolę (86:79). Svečiams pradėjus skubėti, Mano Šerniaus auklėtiniai puikiai išnaudojo situaciją ir padidino pranašumą iki dešimties taškų (92:82). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliomis atakomis ir „Pieno žvaigždės“ iškovojo antrąją pergalę BEKO-LKL čempionate 99:89.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ - Alytaus „Dzūkija“ - 99:89 (28:24, 18:26, 26:22, 27:17)

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 24 tšk., Benjaminas Brustas 20 tšk., Aleksandras Oriakhi 19 tšk. (7 at. kam.), Tauras Jogėla 11 tšk.

„Dzūkija“: Rytis Juknevičius 13 tšk., Adamas Lapeta 13 tšk (7 at. kam.), Rokas Ūzas 12 tšk., Giedrius Gustas 12 tšk., Vilmantas Dilys 9 tšk.

„Šiauliai“ atlaikė „Juventus“ šturmą

LKL čempionate „Šiauliai“ (4-2) iškovojo svarbią pergalę namuose. Gedimino Petrausko auklėtiniai 90:81 (21:15, 26:22, 17:19, 26:25) nugalėjo Utenos „Juventus“ (4-3) krepšininkus.

Pirmuosius rungtynių taškus pelnė „Juventus“ komandos puolėjas Valdas Dabkus, tačiau į tai dvitaškiu iškart atsakė Raynas Olanderis. Po Roko Giedraičio dviejų taškų su pražanga kėlinio viduryje „Šiauliai“ išsiveržė į priekį (7:4). Edgaras Stanionis pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino „Juventus“ deficitą iki penkių taškų (18:13). Kėlinio pabaigoje R. Alijevas pataikė tris baudas, o N. Barinovas į tai atsakė taikliu dvitaškiu ir po pirmojo kėlinio „Šiauliai“ pirmavo 21:15.

Antrąjį kėlinį dviem dvitaškiais pradėjo E. Stanionis ir V. Čepukaitis. Į tai septyniais taškais iš eilės netruko atsakyti V. Šulskis, dvitaškį pridėjo ir G. Leonavičius (30:19). Šiauliečiai ir toliau diktavo žaidimo sąlygas ir sužaidus penkias minutes antrajame kėlinyje pirmavo dešimties taškų skirtumu (35:25). Paskutinę kėlinio minutę dvitaškiais apsikeitė S. Buterlevičius ir R. Giedraitis ir „Šiauliai“ po dviejų kėlinių pirmavo 47:37.

Trečio kėlinio pradžioje R. Broadusas pelnė penkis taškus iš eilės. Į tai keturiais taškais atsakė J. Lee (51:42). R.Broadusas pataikė du tritaškius, o R. Olanderis ir N. Barinovas apsikeitė dvitaškiais ir likus žaisti mažiau nei dvi minutes svečiai sušvelnino rezultatą (58:54).

„Šiauliai“ ketvirto kėlinio viduryje surengė spurtą 8:0 ir nutolo – 84:66. Likus žaisti dvi minutes tritaškį pataikė R. Broadusas, dvitaškiu atsakė G. Leonavičius, tačiau kėlinio pabaigoje uteniškiai surengė spurtą 10:0 ir taip sušvelnino rezultatą (86:79), tačiau po baudos metimą pataikė G. Leonavičius ir R. Alijevas. V. Šulskis dviem taikliais baudos metimais įtvirtino „Šiaulių“ pergalę rezultatu 90:81.

„Šiauliai“ - Utenos „Juventus“ - 90:81 (21:15, 26:22, 17:19, 26:25)

„Šiauliai“: Vytautas Šulskis 19 tšk., Rolandas Alijevas 17 tšk. (7 rez. perd.), Rokas Giedraitis 16 tšk., Gintaras Leonavičius 15 tšk.

„Juventus“: Rashaunas Broadusas 25 tšk., Simas Buterlevičius 13 tšk. (7 at. kam.), Vaidas Čepukaitis 12 tšk., Arvydas Šikšnius 10 tšk. (5 rez. perd.).

„Prienai“ lengvai nugalėjo „Mažeikius“

LKL čempionate trečią pergalę iškovojo „Prienų“ (3-4) ekipa, kuri be didesnio vargo privertė pasiduoti „Mažeikių“ (0-7) krepšininkus 84:67 (23:10, 27:19, 17:20, 17:18).

Rungtynės prasidėjo taikliais „Prienų“ ekipos žaidėjo Arno Labucko baudų metimais, netrukus dvitaškiu atsakė Raimundas Danys. Tačiau neilgai trukus prieniškiai surengė spurtą 9:2 ir įpusėjus pirmam kėliniui kiek atitrūko (13:6). Pasinaudoję „Mažeikių“ ekipos netaikliais metimais, aikštelės šeimininkai smeigė dar vieną tolimą metimą ir pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (16:6). Mažeikiškiai ir toliau strigo „Prienų“ gynyboje, o tuo metu A. Labuckas pataikė jau trečią savo tritaškį bei padidino varžovų deficitą iki 13 taškų (21:8).

Antrą kėlinį „Prienai“ pradėjo spurtu 8:2 ir dar labiau pabėgo į priekį, priversdami „Mažeikių“ vyriausiąjį trenerį prašyti minutes pertraukėlės (31:12). Po pasitarimo abi ekipos porą kartų apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o įpusėjus antram ketvirčiui, aikštelės šeimininkai galėjo džiaugtis užtikrinta persvara (37:16).

Trečiasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo mažeikiškiams, kurie 3 minučių atkarpą laimėjo 8:3 ir privertė „Prienų“ ekipos vyriausiąjį trenerį paprašyti minutės pertraukėlės. Pasitarimas vaisių nedavė, o Raimundo Danio vedami „Mažeikiai“ savo spurtą pratęsė iki 15:3 ir prabėgus pusei laiko šiame ketvirtyje vėl atkūrė intrigą (44:53). Visgi, prieniškiai nepasimetė ir į tai atsakė savo spurtu 10:0, kuris leido vėl stabilizuoti situaciją. Po 30 žaidimo minučių „Prienai“ buvo priekyje – 67:49.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Mažeikių“ komandos taškais, prieniškiai netrukus atsilygino tuo pačiu. Sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes paskutiniame ketvirtyje, svečių deficitas vėl pasiekė 20 taškų ribą (51:71). Vėliau komandos kurį laiką keitėsi rezultatyviomis atakomis, o įpusėjus kėliniui aikštelės šeimininkai toliau užtikrintai kontroliavo situaciją (78:57). Per likusį laiką nieko netikėto neįvyko ir „Prienai“ iškovojo pergalę – 84:67.

„Prienai“ - „Mažeikiai“ - 84:67 (23:10, 27:19, 17:20, 17:18)

„Prienai“: Arnas Labuckas 23 tšk., Ovidijus Varanauskas 12 tšk., Paulius Ivanauskas 11 tšk., Giedrius Staniulis 10 tšk, Dominykas Milka ir Paulius Vaitiekūnas po 8 tšk.

„Mažeikiai“: Raimundas Danys 21 tšk., Vytautas Pikalavičius 14 tšk., Eigirdas Žukauskas ir Paulius Beliavičius po 9 tšk. , Raimondas Petrauskas 8 tšk.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):