17 taškų nugalėtojams pelnė Tarence Kinsey, po 16 – Trey Thompkinsas ir Artiomas Parachovskis, 12 - Tayloras Rochestie.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Davidas Loganas ir Jerome Dysonas (po 17 tšk.), Jeffas Brooksas bei Rakimas Sandersas pridėjo po 14 taškų).

Nesunkia pergale Eurolygos 2014-2015 metų sezoną pradėjo Maskvos CSKA klubas. Rusijos čempionai B grupės mače svečiuose 84:68 (21:17, 23:21, 18:12, 22:18) užtikrintai nugalėjo Berlyno „Albą“.

„Alba“: Reggie Reddingas 11, Jamelis McLeanas ir Nielsas Giffey po 9, Marko Baničius 8 taškai.

CSKA: Aleksandras Kaunas (7/9 dvitaškiai, 9 atk. kam.) 16, Sonny Weemsas ir Milošas Teodosičius po 15, Vitalijus Fridzonas, Andrejus Voroncevičius ir Aaronas Jacksonas po 10, Kyle Hinesas 8 taškai.

Nesėkmingai naująjį Eurolygos sezoną pradėjo Milano „Emporio Armani“ su Linu Kleiza. Italijos čempionai svečiuose 74:77 (15:26, 28:15, 15:16, 16:20) nusileido Stambulo „Fenerbahce Ulker“ krepšininkams.

Lietuvis aikštelėje praleido beveik 26 minutes, tačiau lemiamomis mačo minutėmis sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolo. Puolėjas surinko 6 taškus (3/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškis), atkovojo 2 kamuolius, po 2 sykius pažeidė taisykles ir suklydo bei surinko -1 naudingumo balą.

L. Kleiza – vienintelis žaidėjas svečių gretose, susitikimą baigęs su neigiamu naudingumo balu.

„Fenerbahce Ulker“: Andrew Goudelockas 19, Nemanja Bjelica 11 taškų.

„Emporio Armani“: Alessandro Gentile 15, Nicolo Melli ir Samardo Samuelsas po 12 taškų.

Sunkia pergale C grupėje startavo Ispanijos čempionė Barselonos „Barcelona“ komanda. Xaviero Pasqualio auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 83:81 (19:19, 25:24, 18:16, 21:22) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes „Barcelona“ turėjo gana solidžią 8 taškų persvarą (79:71). Vis dėlto svečiai iš Miuncheno baltos vėliavos dar nekėlė ir likus žaisti pusę minutės sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų (76:79). Per likusį laiką „Bayern“ ekipai jau nepavyko sukurti siurprizo ir šeimininkai šventė sudėtingą pergalę – 83:81.

„Barcelona“: Justinas Doellman 16, Ante Tomičius (6/7 dvitaškiai, 10 atk. kam.) ir Bradas Olesonas po 15, Juanas Carlosas Navarro 12, Boštjanas Nachbaras 9 taškai.

„Bayern“: Nihadas Djedovičius 19, Johnas Bryantas 16 (11 atk. kam.), Luka Staigeris 12, Heiko Schaffartzikas ir Duško Savanovičius po 10 taškų.

Daugkartinė Graikijos čempionas Atėnų „Panathinaikos“ savo žiūrovų akivaizdoje 84:77 (18:14, 24:21, 26:24, 16:18) palaužė pajėgiausią Lenkijos klubą Zgorželeco „PGE Turow“.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 29 sekundes svečiai sumažino skirtumą iki 3 taškų. Visgi „Panathinaikos“ krepšininkai išliko šaltakraujiški ir lemiamu metu sėkmingai realizavę baudos metimus į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

„Panathinaikos“: Nikos Pappas ir A. J. Slaughteris po 16, Vlantimiras Giankovitsas 13, Janis Blumas 11, Estebane‘as Batista 10 (7 atk. kam., 6 kld.).

„PGE Turow“: Mardy Collinsas 23 (9 atk. kam.), Damianas Kuligas 17 taškų (6/7 dvitaškiai).

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!