Puikiai šeimininkų gretose debiutavo Vytenis Čižauskas, per 27 minutes pelnęs 15 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/4 tritaškis), kuris buvo rezultatyviausias „Lietkabelio“ žaidėjas.

Žygimantui Janavičiui pritrūko vos taško iki dvigubo dublio, jo sąskaitoje – 9 taškai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Abi komandos itin dažnai klydo: panevėžiečiai prarado net 22 kamuolius, o mažeikiškiai – 21-ą.

„Lietkabelis“: Vytenis Čižauskas 15, Jamesas Dahlmanas 13, Žygimantas Jonušas ir Tautvydas Lydeka po 10, Žygimantas Janavičius (10 rez. perd., 7 at. kam.) ir Mantas Kazonas po 9 taškus.

„Mažeikiai“: Eigirdas Žukauskas 18 tšk, Raimundas Petrauskas 15 tšk. (8 at. kam.), Ignas Razutis 8 taškai.

Kitame mače LKL čempionai Kauno „Žalgirio“ (5/1) krepšininkai užtikrintai pranoko Kėdainių „Nevėžį“ (2/6) – 79:52 (18:12, 28:14, 16:14, 17:12).

Žalgiriečių gretose išsiskyrė Jamesas Andersonas ir Vytenis Lipkevičius, įmetę atitinkamai 12 ir 11 taškų.

Rungtynes aikštelės šeimininkai pradėjo penkiais James Andersono taškais ir efektingu dėjimu. Antrame kėlinyje traumą patyrė „Nevėžio“ puolėjas Aurimas Adomaitis, kuris dvikovos tęsti nebegalėje, o kauniečiai pasinaudojo svečių spragomis po krepšiu ir po pirmos pusės pirmavo 46:26.

Trečią kėlinį svečiai pradėjo spurtu 10:2 ir trumpam atkūrė intrigą. Tačiau „Žalgiris“ per likusią kėlinio dalį susigrąžino turėtą solidų pranašumą – 62:40 ir išsklaidė bet kokią intrigą.

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 12, Vytenis Lipkevičius 11, Robertas Javtokas 8, Darius Songaila 7 taškai.

„Nevėžis“: Thomas Davisas 16 (5 klaidos), Roderickas Camphoras 9, Ignas Ramašauskas 8 taškai.