Tai buvo pirmosios Virginijaus Šeškaus auklėtinių rungtynės namų arenoje šį sezoną. „Lietuvos rytas“ laimėjo visus šešis LKL čempionato mačus.

Atnaujintoje arenoje „Lietuvos rytui“ reikėjo laiko apsiprasti. Tuo tarpu šiauliečiai puikiai pradėjo mačą ir po trijų minučių pirmavo 13:3. Priekinės linijos pastangomis „Lietuvos rytas“ buvo priartėjęs 11:15, bet „Šiaulių“ legionieriai surengė spurtą 9:1, po kurio atstatė dviženklę persvarą (24:13). Baigianti pirmajam kėliniui Adas Juškevičius, Billy Baronas ir Mike'as Moseris rezultatyviomis atakomis vėl aptirpdė atsilikimą. Po pirmojo kėlinio šiauliečiai pirmavo 26:20.

Antro kėlinio pradžioje aikštėje vyko M. Moserio šou - daugiausia šio amerikiečio pastangomis „Šiaulių“ pranašumas ištirpo iki minimumo – 30:31. Po kurio laiko G. Orelikas tritaškiu išvedė „Lietuvos rytą“ į priekį 36:35. Vėliau vilniečių žaidimas vėl sustojo, J. Jucikas sugrąžino šiauliečiams persvarą ir suteikė progą kiek atsikvėpti – 43:39.

Šiauliai“ ir toliau naudojosi skylėmis „Lietuvos ryto“ gynyboje – 46:41. Besibaigiant kėliniui vilniečiai suklydo ir už tai sumokėjo brangiai - M. Linkevičius pataikė iš toli, tačiau paskutinėmis ketvirčio sekundėmis P. Dambrauskui pavyko sušvelninti atsilikimą - 48:51.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos rytas“ į aikštę grįžo radikaliai pasikeitęs - G. Orelikas tritaškiu išlygino rezultatą ir netrukus greitoje atakoje dar jį ir persvėrė – 53:51. Visi aikštėje buvę penketo nariai taškais prisidėjo prie „Lietuvos ryto“ spurto 8:0. Vilniečiai nutolo 62:53.

Antroje ketvirčio pusėje „Šiauliai“ pristabdė įsibėgėjusį „Lietuvos rytą“, bet skirtumas nemažėjo – 66:58. Vėliau J. Jucikas galingu dėjimu su A. Valeikos pražanga mažino atsilikimą – 63:68. Netrukus sekė du „Šiaulių“ tritaškiai, po kurių rezultatas jau buvo lygus – 68:68. Tačiau T. Leslie tritaškis prieš pat ketvirtą kėlinį suteikė vilniečiams dviejų taškų persvarą – 71:69.

Paskutinėje rungtynių atkarpoje „Šiauliai“ nemažino apsukų ir toliau kibo vilniečiams į atlapus – 76:77. R. Olanderis dominavo po „Lietuvos ryto“ krepšiu, intrigos netrūko – 80:82. J. Jucikas persvėrė rezultatą „Šiaulių“ naudai 86:85. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes rezultatas buvo lygus – 88:88. A. Juškevičius likus pusantros minutės pataikė labai svarbų tritaškį (93:90). Šiauliečių atsakas iš toli buvo netikslus. A. Kavaliauskas pataikė abi baudas ir įtvirtino persvarą (95:90). Šeimininkai iškovojo pergalę 98:92.

„Lietuvos rytas“: Adas Juškevičius ir Gediminas Orelikas (6 rez. perd.) po 16, Antanas Kavaliauskas (5 atk. kam.) ir Mike'as Moseris po 12, Mindaugas Lukauskis (5 atk. kam.) ir Martynas Gecevičius (6 atk. kam.) po 11, Travisas Leslie 9, Artūras Valeika 6, Billy Baronas 3, Paulius Dambrauskas 2 taškai. Kirilas Natiažko taškų nepelnė, o Edvinas Šeškus nerungtyniavo.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 17, Julius Jucikas 16, Tyleris Olanderis 14, Gintaras Leonavičius ir Martynas Linkevičius (9 atk. kam.) po 9 taškus.

Įspūdingai atsitiesę „Prienai“ pribloškė „Pieno žvaigždes“

Neįtikėtiną kovingumą pademonstravę „Prienų“ (2/4) krepšininkai panaikino 15 taškų siekusią Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/5) persvarą ir iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 85:83 (16:23, 24:26, 19:17, 26:17).

Be žvalgybos prasidėjusiose rungtynėse pirmojo kėlinio pradžia pasižymėjo aukšta sparta, tačiau per pirmą ketvirčio pusę nei vienai, nei kitai komandai atitrūkti nepavyko. Vis dėlto, atkarpą 13:2 laimėję „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai šovė į priekį ir po septynių minučių pirmavo 21:10.

Tačiau svečių spurtą nutraukė taiklus Vidmanto Sragauskio tritaškis, o „Prienai“ iki kėlinio pabaigos skirtumą sugebėjo sumažinti iki 16:23. Antrą kėlinį pradėję spurtu 7:0, šeimininkai netruko rezultatą ir išlyginti – 23:23.

Svečiai iš Pasvalio vėl šovė į priekį ir po Alexanderio Oriakhi dvitaškio jau buvo priekyje 15 taškų (47:32), bet kovinga „Prienų“ ekipa nesiruošė sudėti ginklų. Ovidijus Varanauskas pelnė keturis taškus iš eilės, po dvitaškį pridėjo Giedrius Staniulis ir Arnas Labuckas, o „Pieno žvaigždžių“ pranašumas aptirpo iki 49:40.

Sužaidus šešias minutes trečiame kėlinyje pasvaliečiai turėjo dviženklę persvarą (62:50), tačiau puikiai žaidusio G. Staniulio vedami prieniškiai prieš ketvirtojo ketvirčio pradžią skirtumą sumažino iki septynių taškų – 59:66.

Kaip ant sparnų žaidę „Prienų“ krepšininkai lemiamą ketvirtį pradėjo septyniais taškais be atsako ir po A. Labucko tritaškio rezultatą išlygino (68:68). Nors „Pieno žvaigždėms“ pavyko išlaikyti iniciatyvą ir kelių taškų persvarą, šeimininkai nuolat alsavo jiems į nugarą.

Iki rungtynių pabaigos likus dviems su puse minutės, svečių persvara po dviejų taiklių Kyle Lamonte baudos metimų siekė 80:76, tačiau „Prienai“ spurtavo 7:0 ir po Pauliaus Vaitiekūno dvitaškio su pražanga likus vos minutei jau išsiveržė į priekį – 83:80.

Likus 18 sekundžių, K. LaMonte‘as pataikė dvitaškį ir komandas teskyrė vos taškas (83:82). Nors tyčia prie baudos linijos „Pieno žvaigždžių“ pasiųsti O. Varanauskas ir A. Labuckas prametė po vieną baudos metimą (85:82), svečiams iš tritaškio nebuvo leista ir „Prienai“ šventė puikią pergalę.

„Prienai“: Arnas Labuckas 22 (7 atk. kam), Giedrius Staniulis 20 (8 atk. kam.), Ovidijus Varanauskas 13 (5 atk. kam, 4 rez. perd.), Vidmantas Sragauskis (3/4 trit.) 11 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Kyle'as Lamonte'as 22, Aidas Viskontas 16 (8 rez. perd., 3 per. kam.), Gytis Sirutavičius 11, Evaldas Kairys ir Alexanderis Oriakhi 9 taškų.