Nors ketvirto kėlinio pradžioje Davido Blatto auklėtiniai turėjo net 19 taškų persvarą (95:76), Shabazzo Napiero vedama „Heat“ ekipa spurtavo 29:10 ir išplėšė pratęsimą. Vis tik jame sėkmė lydėjo „Cavaliers“ komandą, kuri ir įsirašė pergalę.

L. Jamesas, pamatęs, kad krepšį atakuoti sekasi sunkiai, daugiau ieškojo laisvų komandos draugų. Iš viso jis per 21 minutę pelnė 7 taškus (2/6 dvit., 0/2 trit., 3/7 baud. met.), atkovojo 3, perėmė 1 ir prarado 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

Šiame susitikime dėl čiurnos traumos nežaidė kitas „Cavaliers“ lyderis Kyrie Irvingas.

DELFI primena, kad 2010 metais iš Klivlando į Majamį persikėlęs L. Jamesas kartu su „Heat“ klubu dukart (2012 ir 2013) tapo NBA čempionu ir du sykius (2011 ir 2014) suklupo finale.

„Cavaliers“: Kevinas Love 25 (5/7 dvit., 4/5 trit., 3/5 baud. met.), Tristan Thompsonas 18 (9 atk. kam.), Dionas Waitersas 16, Andersonas Varejao 14, A. J. Price 12, Joe Harrisas 11 taškų.

„Heat“: Chrisas Boshas 19 (8 atk. kam.), Jamesas Ennisas 17, Shabazzas Napieras 16 (7 rez. perd.), Dwyane Wade 12 (7 rez. perd.), Luolas Dengas 8 taškai.

Kiti Rezultatai:

Čikagos „Bulls“ – Milvokio „Bucks“ 91:85 (24:20, 27:21, 23:20, 17:24)

„Bulls“: Pau Gasolis 20 (11 atk. kam.), Jimmy Butleris 18, Derrickas Rose 16 (2/6 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud. met., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 per. kam.), Tajus Gibsonas 11, Joakimas Noah 10 taškų.

„Bucks“: Larry Sandersas 14 (8 atk. kam.), Zaza Pachulia 12 (11 atk. kam.), Jabari Parkeris ir Giannis Antetokounmpo po 11, Ersanas Ilyasova (9 atk. kma.) 10 taškų.

Niujorko „Knicks“ – Bostono „Celtics“ 96:80 (24:26, 29:21, 23:17, 20:16)

„Knicks“: Carmelo Anthony 16 (5/10 dvit., 2/4 trit.), J. R. Smithas 14, Cleanthony Early ir Timas Hardaway jaunesnysis po 11 taškų.

„Celtics“: Jaredas Sullingeris ir Marcusas Thorntonas po 15, Brandonas Bassas 12, Evanas Turneris 11 taškų.

Atlantos „Hawks“ – Memfio „Grizzlies“ 88:93 (19:26, 21:21, 27:24, 21:22)

„Hawks“: Johnas Jenkinsas 15, Dennisas Schroderis 14, Shelvinas Mackas 11 (8 rez. perd.), Mike Scottas 10 taškų.

„Grizzlies“: Mike Conle 23, Marcas Gasolis 21 (13 atk. kam.), Zachas Randolphas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) 10 taškų.

Bruklino „Nets“ – Sakramento „Kings“ 97:95 (29:25, 26:26, 20:25, 22:19)

„Nets“: Brookas Lopezas 18, Deronas Williamsas 12 (6 rez. perd.), Mirza Teletovičius (8 atk. kam.) ir Jarrettas Jackas po 10 taškų.

„Kings“: Ramonas Sessionsas 18, Darren Collisonas 15, Rudy Gay, DeMarcusas Cousinsas ir Omri Casspi po 9 taškus.