Svečius, kuriems tai buvo trečia pergalė iš eilės, į pergalę vedė visus 8 dvitaškius pataikęs Gediminas Orelikas, iš viso surinkęs 20 taškų, ir įžaidėjas iš JAV Billy Baronas (15 tšk.), smeigęs 5 tritaškius.

Apskritai vilniečiai pataikė net 66 procentus savo mestų savo dvitaškių (27/41), kai jų varžovai – beveik perpus mažiau, t. y. 34 proc. (14/41).

Rungtynių eiga:

Rungtynes taikliu dvitaškiu atidarė „Nevėžio“ puolėjas Aurimas Adomaitis, vilniečiai į tai atsakė 6 taškais iš eilės. Sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes aikštelės šeimininkai pataikė tolimą metimą, bet tada „Lietuvos rytas“ spurtavo 12:0 ir įpūsėjus pirmam ketvirčiui jau pirmavo 18:5. Situaciją taikliais dvitaškiais ėmė taisyti Vaidotas Volkus, Marcusas Monroe, du tritaškius pataikė Roderickas Camphoras ir „Nevėžį“ po pirmojo kėlinio nuo vilniečių skyrė tik vienas metimas – 21:22.

Antrasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo vilniečiams. Jie surengė spurtą 13:3 ir vėl pabėgo į priekį (35:24). Į tai tritaškiu atsakė Roderickas Camphoras, bet situacijos tai nekeitė ir įpusėjus kėliniui „Lietuvos rytas“ pirmavo 42:28. Po „Nevėžio“ komandos paprašytos minutės pertraukėlės aikštelėje ir toliau dominavo vilniečiai, kurie laimėjo 5 minučių atkarpą 15:0 ir tapo nebepavejami. Po dviejų kėlinių švieslentėje degė Vilniaus ekipai palankūs skaičiai – 57:28.

Trečiąjį kėlinį taikliu dvitaškiu nuo lentos pradėjo aikštelės šeimininkai, netrukus tritaškį pataikė ir Andrius Aleksandrovas. Šiose rungtynėse pagaliau pavyko pasižymėti vilniečių naujokui Michaeliui Moseriui, tačiau kėdainiškiai į tai atsakė 6 taškais iš eilės. Pusantros minutės trukusį sostinės ekipos taškų badą taikliu tolimu metimu nutraukė Martynas Gecevičius, netrukus dar vieną tritaškį smeigė Williamas Baronas ir sužaidus beveik 6 minutes trečiame kėlinyje rezultatas – 69:39. „Lietuvos rytas“ nežadėjo sustoti ir baigiantis trečiam ketvirčiui dar labiau padidino savo persvarą – 77:39.

Ketvirtą kėlinį atidarė aikštelės šeimininkai, tačiau vilniečiai pelnė 5 greitus taškus. Netrukus abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes sostinės klubas toliau užtikrintai pirmavo (84:46). Po daugiau nei 2 minutes trukusio taškų bado vilniečiai pelnė dar 4 taškus, bet netrukus tritaškį smeigė ir Vaidotas Volkus. Likusį laiką aikštelėje vaizdas nesikeitė ir „Lietuvos rytas“ iškovojo užtikrintą pergalę – 95:59.

„Nevėžis“: Roderickas Camphoras 16, Vaidotas Volkus 11, Ignas Ramašauskas 9, Markusas Monroe 7, Andrius Aleksandrovas 6 taškai.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 20 (8/8 dvitaškiai), Billy Baronas 15 (5/7 tritaškiai), Martynas Gecevičius 10, Antanas Kavaliauskas, Travisas Leslie ir Edvinas Šeškus po 7 taškus.

Kitoje dvikovoje Šiaulių „Šiauliai“ (1/1) savo arenoje 80:90 (13:30, 21:18, 23:24, 23:18) neatsilaikė prieš kol kas labai galingai atrodantį Klaipėdos „Neptūną“ (4/0).

Klaipėdiečiai antro kėlinio pradžioje pirmavo net 37:13 ir, nors vėliau leido varžovams gerokai priartėti, išsaugojo pergalę savo rankose.

Daugiau nei pusę „Neptūno“ taškų (47-is iš 90-ies) kartu įmetė du žaidėjai – Mustafa Adeenas Shakuras, pasižymėjęs 26 taškais (7/8 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai), ir Martynas Mažeika, pridėjęs 21 tašką (3/5 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 9/9 baudos).

„Šiauliai“: Julius Jucikas 22, Martynas Linkevičius ir Jonathanas Michaelas Lee po 12, Rokas Giedraitis ir Ryanas Dee Olanderis po 8 tšk.

„Neptūnas“: Mustafa Adeenas Shakuras 26, Martynas Mažeika 21, Donatas Zavackas 15, Deividas Gailius 11 taškų.

Spurtą 16:0 susitikimo pradžioje surengęs Kauno „Žalgiris“ (2/1) svečiuose 88:70 (16:6, 20:20, 23:24, 29:20) pranoko ir toliau tik pralaimintį Panevėžio „Lietkabelį“ (0/3).

Nors pirmus taškus mače pelnė Žygimantas Janavičius, žalgiriečiai iškart atsakė įspūdinga atkarpa 16:0 ir praktiškai išsklaidė bet kokią intrigą dar pirmame kėlinyje.

„Lietkabelis“: Mantas Kazonas 14 (4/6 tritaškiai), Evaldas Žabas (8 rez. perd.) ir Žygimantas Jonušas (6 klaidos) po 10, Darius Griškėnas 9 taškai.

Tuo metu po netikėtos pergalės prieš Lietuvos čempionus daug vargo namuose turėjo Utenos „Juventus“ (2/1) ekipa, kuri tik po atkaklios kovos 82:74 (14:20, 17:19, 27:16, 24:19) įveikė Prienų „Prienus“ (1/2).

„Juventus“: Rashaunas Broadusas 20 (9 rez. perd.), Saulius Kulvietis ir Arvydas Šikšnius po 15, Simas Buterlevičius 13 taškų (9 atk. kam.).

„Prienai“: Ovidijus Varanauskas 28, Arnas Labuckas 17, Paulius Vaitiekūnas 10 taškų.