Antrame pagal pajėgumą Senojo žemyno krepšinio turnyro reguliariajame sezone žais 36 komandos, suskirstytos į dvi konferencijas, o vėliau ir į šešias grupes.

Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalininkas Vilniaus „Lietuvos rytas“ antroje konferencijoje pateko į pajėgiausių klubų krepšelį ir reguliariajame sezone tikrai nesusitiks su Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda bei Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) ekipa, kurioje sezono pradžioje dėl traumos negalės žaisti Mantas Kalnietis.

Burtų krepšeliai:

1 konferencija

1 krepšelis: Nimburko ČEZ (Čekija), Kantu „Acqua Vitasnella“ (Italija) ir Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija)

2 krepšelis: Saragosos CAI, Sevilijos „Baloncesto“ ir Gran Kanarijos Las Palmo „Herbalife“ (visos Ispanija)

3 krepšelis: Ostendės „Telenet“ (Belgija), Romos „Acea“ ir Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (abu Italija)

4 krepšelis: Liono Vilerbano ASVEL (Prancūzija), Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija) ir Strasbūro SIG (Prancūzija)

5 krepšelis: Nansi SLUC, Dižono JDA, Paryžiaus „Levallois“ (visi Prancūzija)

6 krepšelis: Oldenburgo „EWE Baskets“, Bonos „Telekom Baskets“ ir Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (visi Vokietija)

2 konferencija

1 krepšelis: Maskvos srities „Chimki“, Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (abu Rusija) ir Vilniaus „Lietuvos rytas“

2 krepšelis: Bandirmos „Banvit“, Stambulo „Besiktas“ ir Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija)

3 krepšelis: Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija), Sanks Peterburgo „Zenit“ ir Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (abu Rusija)

4 krepšelis: Belgrado „Partizan“ (Serbija), Rygos VEF ir Ventspilio „Ventspils“ (abu Latvija)

5 krepšelis: Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis), Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) ir Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija)

6 krepšelis: Salonikų PAOK (Graikija), Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) ir Solnoko „Olaj“ (Vengrija).

Į kitą varžybų etapą – LAST 32 turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs aštuonios į Eurolygos TOP 16 etapą nepatekusios komandos. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias ir po dvi geriausias iš jų pateks į aštuntfinalio varžybas.

Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų Eurolygos turnyrą.