Pirmame kėlinyje savo sąlygas diktavo „Lietkabelio“ klubas, kuris po pirmų dešimties žaidimo minučių pirmavo 23:17. Antrame ketvirtyje panevėžiečiai buvo susikrovę jau 9 taškų pranašumą (32:23), bet ukrainiečių spurtas 6:0 jiems leido priartėti – 29:32. Įpusėjus mačui „Lietkabelis“ išlaikė persvarą – 39:36.

Po didžiosios pertraukos įsišaudė „Chimik“ snaiperiai, po kurių keturių tritaškių iš eilės ukrainiečiai išsiveržė į priekį – 55:53. Baigiantis kėliniui Južno klubas sugebėjo dar labiau atitrūkti – 69:60.

Lemiamame kėlinyje Lukas Aukštikalnis įmetė 5 taškus iš eilės, leidusius priartėti – 78:81. Netrukus Žygimantas Jonušas ir Darius Griškėnas rinko taškus, kurie „Lietkabeliui“ vėl leido išsiveržti į priekį – 86:83. „Chimik“ ekipa turėjo šansą išlyginti rezultatą, bet nepataikė tritaškio, o Evaldo Žabo baudų metimai įtvirtino lietuvių pergalę – 88:83.

„Lietkabelis“ Žygimantas Jonušas 20 (3/4 tritaškiai, 8 atk. kam., 5 rez. perdav., 28 naud. bal.), Evaldas Žabas 14 (5 atk. kam., 5 rez. perdav.), Ivanas Neliubovas 13 (8 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis 11, Darrickas Leonardas, Dainius Šalenga ir Darius Griškėnas po 9, Mantas Kazonas 3 taškai.

„Chimik“: Ramone‘as Moore‘as 17, Vladimiras Konevas 14, Viačeslavas Petrovas 13 taškų (7 atk. kam.).

Antrose trijų ekipų A grupės rungtynėse pirmadienį Latvijos vicečempionai Rygos VEF krepšininkai 67:65 (23:15, 10:14, 13:18, 21:18) palaužė Gdynės „Asseco“ (Lenkija) ekipos pasipriešinimą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)