Gerokai sėkmingiau rungtynes pradėję „Juventus“ krepšininkai nuo pat pirmų minučių išsiveržė į priekį ir pirmame kėlinyje dominavo aikštelėje. Daugiausiai Rashauno Broaduso ir Simo Buterlevičiaus tikslių metimų dėka sužaidus keturias minutes uteniškių pranašumas tapo dviženklis (14:4) ir toks išliko iki pat ketvirčio pabaigos. Kėlinį tolimu metimu baigė R. Broadusas, o „Juventus“ po pirmų dešimties minučių buvo priekyje - 26:14.

Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pasikeitė. „Juventus“ krepšininkai susikurdavo neblogas progas atakoms, tačiau metimai skriejo pro šalį, o „Jekabpils“ ekipa ėmė mažinti atsilikimą. Per pirmas penkias minutes nė taško nepelniusių uteniškių persvara aptirpo iki minimumo (26:25), tačiau Sauliaus Kulviečio tikslios atakos vėl truktelėjo svečius į priekį - 38:30. Nors kėlinį dar keturias „sausais“ taškais baigė Jėkabpilio komanda, įpusėjus mačui ir toliau pirmavo D. Adomaičio auklėtiniai - 38:34.

Trečio kėlinio pradžioje iniciatyvos vėl ėmėsi R. Broadusas ir Edgaras Stanionis, o „Juventus“ komanda netruko susigrąžinti dviženklę persvarą - 51:41. Po Vaido Čepukaičio dvitaškio su pražanga svečių atotrūkis buvo dar labiau išaugęs (54:41), bet paskutinėmis kėlinio minutėmis „Jekabpils“ komanda minimaliai priartėjo - 46:58.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui du tolimus metimus pataikęs Ronaldas Sirsinis sumažino „Juventus“ persvarą iki šešių taškų (62:56), o netrukus po dar dviejų latvių tritaškių rezultatas tapo lygus - 66:66. Likus pusantros minutės „Jekabpils“ ekipa pirmą kartą šiose rungtynėse persvėrė rezultatą savo naudai (68:66), o prasidėjus paskutinei minutei komandos jau skyrė trys taškai - 70:67. Rezultatą išlyginti galėjęs S. Buterlevičiaus tritaškis tikslo nepasiekė, o latviai pergalę įtvirtino baudų metimais - 73:69.

„Juventus“ ekipai 20 taškų pelnė Rashaunas Broadusas, 12 - Edgaras Stanionis, 11 - Darius Pakamanis, 10 - Saulius Kulvietis, 8 - Simas Buterlevičius, 4 - Vaidas Čepukaitis, 3 - Nikita Barinovas, 1 - Valdas Dabkus.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai išsiskyrė Ronaldas Sirsinis (19 tšk.) ir Arturas Duselis (14 tšk.).

„Dzūkija“ kontroliniame mače įveikė svečius iš Lenkijos

Naujam sezonui besirengiantis Alytaus „Dzūkijos“ vyrų krepšinio klubas kontrolinėse rungtynėse iškovojo trečią pergalę iš eilės, namuose 76:52 (11:12, 13:12, 29:8, 23:20) sutriuškinęs Gdynės „Asseco“ (Lenkija) komandą su Ovidijumi Galdiku.

Pasak pranešimo, pirmoje rungtynių pusėje nė vienai ekipų nepavyko ženkliau atitrūkti. Gdynės komanda vienu metu turėjo 5 taškų persvarą (20:15), tačiau sužaidus pusę mačo švieslentė fiksavo pusiausvyrą (24:24).

Po didžiosios pertraukos reikalai pakrypo šeimininkų naudai. Spurtu 22:4 trečią ketvirtį pradėję alytiškiai susikrovė apčiuopiamą persvarą (46:28) bei daugiau neleido suabejoti savo pergale.

12 taškų nugalėtojams pelnė Vilmantas Dilys, 11 - Rytis Juknevičius, 10 - Giedrius Gustas, po 9 - Rokas Ūzas bei Ronnie Mossas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Lazaras Radosavljevičius (13 tšk.), Filipas Matczakas (7 tšk.), Piotras Szczotka ir O. Galdikas (po 6 tšk.).

„Prienai“ pripažino „Uniks“ komandos pranašumą

Prienų „Prienai“ tęsia draugiškų rungtynių ciklą. Tado Stankevičiaus auklėtiniai namuose išmėgino jėgas su Europos taurės turnyro finalininkais Kazanės „Uniks“ krepšininkams. Susitikimą laimėjo svečiai iš Rusijos 78:64 (24:18, 21:21, 20:7, 13:18), - skelbia portalas BasketNews.lt.

Prienų klubui negalėjo padėti Ovidijus Varanauskas. Krepšininkas yra išvykęs į Europos trejetų čempionatą.

Rezultatyvumu Prienų komandoje išsiskyrė Giedrius Staniulis pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių.

Pasirengimo ciklą „Prienai“ pratęs draugiškais keturių komandų turnyrais Druskininkuose ir Prienuose.