Puikiai rungtynes pradėję jaunieji krepšininkai jau po keturių minučių turėjo dviženklę persvarą (15:4). Martyno Varno vedini lietuviai išlaikė persvarą ir po 10 minučių buvo priekyje – 24:15.

Antrame kėlinyje 18-mečiai ėmė buksuoti ir tuo pasinaudoję prancūzai išsiveržė į priekį (30:31). Tačiau iniciatyvos ėmėsi Domantas Sabonis ir Justas Vazalis bei pranašumas grįžo į lietuvių pusę – 43:38.

Po pertraukos prancūzai bandė perimti iniciatyvą, tačiau net 7 iš 11 Lietuvos komandos taškų surinkęs D. Sabonis neleido varžovams priartėti – 54:48.

Lemiame ketvirtyje Lietuvos krepšininkai įjungė greitesnę pavarą ir atitrūko nuo varžovų 12 taškų skirtumu (67:55). S. Štombergo vadovaujamai komandai pirmaujant 70:56, varžovai surengė spurtą spurtą 16:3 ir grėsmingai priartėjo (73:72). Vis tik po trenerio paprašytos minutės pertraukėlės M. Varnas pataikė vieną baudos metimą, o prancūzai prarado kamuolį ir mūsų šalies 18-mečiai šventė pergalę – 75:72.

Galingai pirmenybes pradėjo 205 cm ūgio D. Sabonis, pelnęs 21 tašką (29 min., 7/14 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud. met.) ir atkovojęs 12 kamuolių (4 - puolime). Jam puikiai talkino 17-metis M. Varnas, įmetęs 18 taškų (5/5 dvit., 2/6 trit., 2/3 baud. met.).

Prie lietuvių pergalės 8 taškais prisidėjo Regimantas Miniotas, po 6 surinko Tautvydas Paliukėnas ir Mangiris Normantas, 5 - Justas Vazalis.

Prancūzijos komandos gretose sėkmingiausiai rungtyniavo 13 taškų įmetęs Etienne Ory, 12 pridėjo Alpha Kaba, 10 - Antoine Wallezas, po 9 - Lucasas Dussoulier ir Isaia Cordinier, 8 - Ywenas Smockas.

Penktadienį 18.30 val. Lietuvos laiku mūsiškiai susigrums su Kroatijos bendraamžiais, kurie net 88:47 sumindė anglus.