Geriau mačą pradėję lietuviai susikrovė 12 taškų pranašumą (21:12), o paskutinę kėlinio sekundę tritaškį pataikęs Lukas Lekavičius leido mūsiškiams po 10 minučių būti priekyje dviženkle persvara (28:18).

Nors antrame ir trečiame kėliniuose skirtumas buvo šoktelėjęs iki 16 taškų (36:20; 48:32), T. Masiulio auklėtiniai atsipalaidavo ir leido šeimininkams priartėti (58:54; 69:67). Vis tik mačo pabaigoje lietuviai sužaidė užtikrinčiau ir galutinėje turnyro lentelėje užėmė penktą vietą.

Graikija: Kyprianosas Maragkosas 24, Dimitriosas Agravanis 14, Eleftheriosas Bochoridis 10, Antreasas Christodoulou 9, Michailas Kamperidis 8 taškus.

Lietuviai čempionatą pradėjo A grupėje ir iškovoję tris pergales (73:65 prieš Graikiją, 74:43 prieš Latviją ir 81:73 prieš Didžiąją Britaniją) užėmė pirmą vietą.

Antrame etape Lietuvos komandai sekėsi ne taip gerai. E grupėje ji įveikė tik slovėnus (63:62), nusileido ispanams (62:65) ir neprilygo serbams (54:73) bei liko treti.

Tuo tarpu ketvirtfinalyje T. Masiulio vadovaujama ekipa 65:79 neprilygo vos vieną pralaimėjimą turnyre patyrusiems Turkijos krepšininkams, o kovos dėl 5-8 vietų pusfinalyje 81:75 pranoko Izraelį.

Čempionate triumfavo Turkijos krepšininkai, finale 65:57 parklupdę Ispanijos rinktinę. Tuo tarpu bronzos medaliais pasidabino serbai, mažajame finale 79:66 nugalėję Kroatijos komandą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)