Tai reiškia, kad ketvirtfinalyje mūsiškiai penktadienį susitiks su antra F grupės komanda Turkija.

Serbai (4/1) tapo E grupės nugalėtojai, antrą poziciją užėmė ispanai (3/2), o ketvirtą – graikai (2/3).

Lietuvos krepšininkai vangiai pradėjo rungtynes, o tuo pasinaudoję serbai sužaidus 4 minutes jau pirmavo 11:2. Varžovai nemažino tempo ir diktavo savo taisykles lietuviams, kurie sunkiai rinko taškus. Po dešimties minučių Serbijos rinktinė pirmavo 19:7.

Antrajame ketvirtyje Lietuvos ekipa stengėsi perlaužti žaidimo eigą savo naudai (17:23, 8min.), tačiau serbai žaidė patikimai ir kontroliavo situaciją aikštėje (30:18, 5min.). Varžovų puolimas nestrigo iki pat didžiosios pertraukos, kuriai prasidėjus jie turėjo 12 taškų persvarą (40:28).

Taisyti padėtį lietuviai bandė trečiajame ketvirtyje, kuriame suaktyvino žaidim puolimą ir, Donato Tarolio vedini, sužaidus penkias minutes priartėjo prie varžovų (37:45). Augustinas Jankaitis pataikė dvi baudas ir lietuviai jau buvo visai arti (39:45), tačiau Serbijos krepšininkai atkuto ir netrukus atstatė dviženklį pranašumą (49:39, 3min.). Per likusį laiką Lietuvos komanda neleido dominuoti varžovams,tačiau buvo besivejančių vaidmenyje (44:52).

Taiklūs serbų tolimi metimai leido jiems ketvirtajame kėlinyje išlaikyti iniciatyvą (58:46, 8min.), o lietuviai niekaip nerado priešnuodžių tokiam jų žaidimui. Likus žaisti 4 minutes varžovai turėjo solidžią 15 taškų persvarą ir artėjo link pergalės. Per likusį laiką blankiai puolime žaidusi Lietuvos komanda intrigos nesukūrė.

Lietuvos U-20 rinktinė: Augustinas Jankaitis 14, Justas Tamulis 10, Gediminas Žalalis 8, Tomas Dimša 7, Marius Grigonis 5 taškai (6 klaidos).

Serbijos U-20 rinktinė: Nikola Jankovic 14 taškų, Ognjenas Jaramazas ir Stefanas Potas po 12, Djordje Kaplanovičius 10, Nikola Rebičius 8 taškai.