Rungtynės prasidėjo atkakliai, nei viena ekipa neturėjo didesnės iniciatyvos, o įpusėjus ketvirčiui minimaliu skirtumu pirmavo slovėnai (5:4). Varžovai buvo kiek tikslesni puolime, todėl persvarą išlaikė iki pat kėlinio pabaigos (15:11).

Antrajame ketvirtyje Lietuvos rinktinės puolimas strigo, o tuo pasinaudoję slovėnai pradėjo didinti pranašumą. Likus žaisti 4 minutes, Slovėnijos krepšininkai jau buvo priekyje dviženkliu skirtumu (26:16). Lietuviai nerado priešnuodžių varžovų žaidimui iki pat didžiosios pertraukos (38:25).

Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinė nekėlė baltų vėliavų ir pristabdė slovėnus. Varžovai sunkiai rinko taškus, sužaidus 5 minutes ekipas skyrė 7 taškai (35:42). Po Justo Tamulio dvitaškio lietuvių deficitas sumenko iki 5 taškų (37:42). Per likusį laiką ekipos dažnai keitėsi nesėkmingomis atakomis, tačiau persvarą išsaugojo Slovėnijos krepšininkai (50:42).

Lemiamas buvo paskutinis ketvirtis, kuriame sužaidus 2 minutes lietuviai vėl priartėjo (47:52). Lietuvos komanda kibiai gynėsi ir po Deniso Krestinino dvitaškio kvėpavo varžovams į nugarą (49:52, 6min.). Slovėnai niekaip negalėjo pelnyti taškų „iš žaidimo“, o tuo pasinaudoję lietuviai beveik juos pasivijo (51:52), o netrukus persvėrė rezultatą savo naudai (53:52). Vėliau dažnai keitėsi pirmaujanti ekipa, likus žaisti kiek daugiau 2 minutes 58:57 pirmavo Lietuvos krepšininkai.

Varžovai pataikė tolimą metimą (60:58), bet likus žaisti 1 minutę svarbų tritaškį pataikė Marius Grigonis (61:60). Tas pats M. Grigonis kitoje atakoje įmetė dvitaškį (63:60, 14sek.), slovėnai realizavo du baudos metimus (62:63), bet tai buvo viskas, ką jiems pavyko nuveikti. Lietuvos rinktinė šventė sunkią pergalę.

Rezultatyviausias lietuvių gretose buvo 11 taškų pelnęs Justas Tamulis. Po 10-imt taškų surinko Tomas Dimša ir Augustinas Jankaitis. Lukas Lekavičius pridėjo 9 taškus, D. Krestinino sąskaitoje 7 taškai, 7 atkovoti kamuoliai ir 4 perimti kamuoliai.