Nuo pat rungtynių pradžios Tomo Masiulio treniruojama Lietuvos jaunimo rinktinė rodė, kas yra aikštės šeimininkai. Kibiai gindamiesi jie vertė varžovus klysti (ukrainiečiai – 29 klaidos, lietuviai – 12), patys atiminėdami vienas po kito iš ukrainiečių kamuolius (Lietuva perėmė 13, svečiai – 6 kamuolius).

Rezultatyviausiai iš lietuvių rungtyniavo Tomas Dimša ir Jokūbas Gintvainis, kurie pelnė po 13 taškų. Lietuvos rinktinei taškus pelnė visi rungtynėms registruoti rinktinės krepšininkai. Komandos draugams jau galėjo padėti ir po traumos pasveikęs aukštaūgis Benas Griciūnas, kuris, kaip ir Justas Tamulis, įmetė 11 taškų.

Tik vienam svečių krepšininkui pavyko įmesti dviženklį taškų skaičių. Viačeslavas Petrovas pelnė 23 taškus, taikliai atakuodamas ir iš dviejų (7/10 metimai), ir iš trijų (3/4 metimai) taškų zonos.

Lietuvos jaunimo rinktinė prieš išvykdama į Kretą sužaidė aštuonerias rungtynes, iš kurių dvejas pralaimėjo šalies rezervinei rinktinei. draugiškų rungtynių maratone nuo birželio 13-os dienos jau spėjo sužaisti septynis susitikimus, per kuriuos buvo iškovotos penkios pergalės ir patirti du pralaimėjimai.

T. Masiulio ekipa dukart įveikė bendraamžius iš Baltarusijos, triskart nugalėjo Čekijos jaunimo rinktinę ir dukart nusileido Lietuvos vyrų krepšinio rezervinei rinktinei.

Po rungtynių su bendraamžiais iš Ukrainos Lietuvos jaunimo rinktinė keliauja į Kauną. Iš ten – į Senojo žemyno pirmenybes Kretoje. Jos prasidės liepos 8 dieną. Mūsų šalies komanda A grupėje rungtyniaus su Graikijos, Latvijos, Vengrijos ir Didžiosios Britanijos krepšininkais.