„Trenerių kolektyvas patenkintas aktyvia mūsų vaikinų gynyba ir apskritai žaidimu. Nepataikėme kai kurių metimų iš po krepšio, tikriausiai susidėjo ankstyvas rungtynių laikas ir lengva vakarykštė pergalė. Bet žaidėme agresyviai, išprovokavome daug varžovų pražangų“, - sakė po rungtynių Lietuvos U20 vaikinų vyriausiasis treneris Tomas Masiulis.

Lietuviai pirmąsias rungtynes prieš čekus buvo laimėję 80:72, antrąsias 100:61. Šįsyk varžovai aktyviau pradėjo rungtynes ir laimėjo pirmąjį kėlinį keturiais taškais. Tačiau antrajame Lietuvos vaikinai pasivijo čekus, išsiveržė į priekį ir pergalės nebepaleido.

Rezultatyviausiai iš lietuvių žaidė Marius Grigonis ir Benas Griciūnas, kurie pelnė po 15 taškų. Lukas Lekavičius pridėjo 11, Tomas Dimša 10 taškų. Rezultatyvūs buvo visi rungtynėms registruoti Lietuvos krepšininkai.

Čekams Lukas Festras pelnė 17 taškų, Dominikas Heinzlas – 12.

Po trejų kontrolinių rungtynių Lietuvos dvidešimtmečiai persikelia į Druskininkus, kur mėnesio pabaigoje dukart susitiks su rezervine Lietuvos rinktine.

Liepos 8-20 dienomis U20 vaikinai dalyvaus Europos čempionate, kuris vyks Kretoje. A grupėje jų varžovais bus graikai, britai ir latviai.