Per pirmąsias serijos su čekais rungtynes Lietuvos U-20 vaikinų vyriausiasis treneris Tomas Masiulis leido žaisti visiems krepšininkams ir visi pelnė taškų. Dviems krepšininkams pavyko pelnyti 10 ir daugiau taškų. Puolėjas Donatas Tarolis įmetė 17 taškų (7/9 dvitaškių, 3/3 baudos metimų) ir atkovojo 7 kamuolius, snaiperis Justas Tamulis – 10 (2/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių).

Iš varžovų trys krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių: Prokopas Slanina – 19, Lukas Festras – 11, Janas Krivanekas – 10.

Lietuvos rinktinė laimėjo tris pirmuosius kėlinius, vienu metu persvara siekė 20 taškų. Tačiau ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dažniau klydo ir leido čekams taikliai atakuoti.

Antrąsias rungtynes Lietuvos ir Čekijos U-20 rinktinės žais Kaune, „Kaustos“ salėje, šeštadienį 18 val.

Po trijų kontrolinių rungtynių Lietuvos dvidešimtmečiai persikels į Druskininkus, kur mėnesio pabaigoje dukart susitiks su rezervine Lietuvos rinktine.

Liepos 8-20 dienomis U-20 vaikinai dalyvaus Europos čempionate, kuris vyks Kretoje. A grupėje jų varžovais bus graikai, britai ir latviai.