Joano Plazos vadovaujami andalūzai ketvirtose pusfinalio serijos rungtynėse namuose po pratęsimo 79:89 (17:24, 18:13, 20:19, 18:17; 6:16) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams ir seriją iki trijų pergalių pralaimėjo 1:3.

M. Kuzminskas aikštėje praleido 14 minučių, pelnė 9 taškus (0/1 dvitaškis, 1/3 tritaškis, 6/8 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir kartą pažeidė taisykles.

Vos minutę aikštėje praleidęs Domantas Sabonis, išvykstantis į NCAA, taškų neįmetė (0/1 dvitaškis).

Nugalėtojams Sergo Llullas (4/8 tritaškiai) ir Felipe Reyesas (10/15 dvitaškiai, 9 atk. kam.) surinko po 22 taškus, Jaycee Carrollas pridėjo 11 taškų.

Šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu išsiskyrė Ryanas Toolsonas (5/5 dvitaškiai) – 17 taškų, Nickas Caneris-Medley – 13, Carlosas Suarezas – 12 taškų.

Finale „Real“ klubas susikaus su „Barcelona“ ir Valensijos „Valencia Basket“ krepšininkų poros nugalėtojais. Šioje serijoje po ketvirtadienio mačo rezultatas tapo lygus – 2:2.

Kšyštofo Lavrinovičiaus atstovaujama „Valencia Basket“ komanda svečiuose 81:63 (20:16, 17:9, 24:16, 20:22) pranoko „Barceloną“ ekipą, nors lietuvis dvikovai registruotas nebuvo.

Lemiama dvikova vyks sekmadienį Valensijoje.

Lemiamas susitikimas bus žaidžiamas birželio 15 dieną Valensijoje.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.