Ant atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs M. Kalnietis per 20 minučių įmetė 8 taškus (1/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir dukart pažeidė taisykles.

S. Jasaitis dėl traumos nebuvo registruotas rungtynėms.

Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei Vitalijus Fridzonas tolimu metimu išlygino rezultatą - 72:72. Vėliau Milošas Teodosičius buvo sykį, o V. Fridzonas - abu kartus taiklūs nuo baudų metimo linijos - 72:75. Valerijus Lichodėjus ir V. Fridzomnas pataikė po vieną baudos metimą - 73:76. Buvo likusios 7 sekundės, tačiau Krunoslavas Simonas prarado kamuolį.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 16 ir 14 taškų surinkę Nenadas Krstičius (10/10 baudos) ir Andrejus Voroncevičius (5/5 dvitaškiai, 7 atk. kam., 4 rez. perdav.). 10 taškų įmetė Sonny Weemsas (5/6 dvitaškiai, 5 rez. perdav.), 8 - Jeremy Pargo, po 7 - M. Teodosičius (10 rez. perdav.) ir Viktoras Chriapa (2/7 dvitaškiai, 7 atk. kam.).

Aikštės šeimininkams Derrickas Brownas (4 rez. perdav., 7 išprov. pražang.) pelnė 18, Marcusas Williamsas (6 rez. perd.) - 17, Maksimas Grigorjevas (3/3 tritaškiai) - 10, Alexas Maričius (11 atk. kam.) - 8 taškus.

Ketvirtos serijos rungtynės penktadienį (gegužės 23-ią d.) bus žaidžiamos taip pat Krasnodare.