Geriausiai šiame mače pasirodė snaiperis Juanas Carlosas Navarro, kuris per 17 minučių spėjo pelnyti net 20 taškų (5/6 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud. met.). Ispanui, kuris visą ketvirtą kėlinį praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio, puikiai antrino 17 taškų (5/8 dvit., 2/2 trit., 1/1 baud. met.) surinkęs lenkas Maciejus Lampe.

CSKA pusfinalyje labai apmaudžiai paskutinėmis sekundėmis 67:68 pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ komandai, o „Barcelona“ 62:100 neprilygo amžinam savo varžovui Madrido „Real“ klubui.

Praėjusiame Eurolygos sezone komandos taip pat kovojo žaidė dėl trečiosios vietos. Tąkart stipresni buvo CSKA krepšininkai - 74:73. Šiemet komandos reguliariajame sezone pasidalijo po pergalę (CSKA laimėjo Maskvoje 79:65, „Barcelona“ - savų žiūrovų akivaizdoje 76:70).

Rungtynių eiga:

Susitikimą spurtu 8:2 pradėjo Rusijos čempionai, todėl jau po dviejų minučių Xavierui Pascualiui teko prašyti minutės pertraukėlės - po jos katalonams pavyko sušvelninti atsilikimą (8:10). Kibiai gynyboje žaidę Ettore Messinos auklėtiniai sėkmingai puolė ir padidino atotrūkį nuo katalonų (20:13). Vis tik kėlinį sėkmingiau užbaigė „Barcelona“ ekipa, kuri po dešimties minučių atsiliko trimis taškais – 21:24.

Antro kėlinio pradžioje du tritaškius iš eilės pataikęs lenkas Maciejus pirmą kartą į priekį išvedė „Batcelona“ komandą (27:24). Įsibėgėjusios komandos ėmė greitinti žaidimą ir vieną po kito kamuolį siuntė į krepšius. Įpusėjus ketvirčiui pirmavo Ispanijos komanda (41:35). Iniciatyvos CSKA ekipos gretose ėmėsi serbas Nenadas Krstičius, tačiau prieš pertrauką vis dar pirmavo katalonai – 50:47.

Rusijos komandai ir toliau sunkiai sekėsi stabdyti „la bomba“ vadinamą Juaną Carlosą Navarro, kuris pelnęs jau 18-ą savo tašką padidino „Barcos“ pranašumą iki aštuonių taškų (61:53). Rungtynės ir toliau vyko dideliu tempu, tačiau komandų rezultatyvumas krito. Paskutinę kėlinio sekundę Jeremy Pargo smeigė tritaškį iš 9 metrų ir prieš lemiamą ketvirtį sumažino CSKA atsilikimą – 64:69.

Ketvirtame kėlinyje iniciatyva ir toliau priklausė ispanams, o po puikaus derinio žemė-oras Joey Dorsey dėjimu iš viršaus padidino komandos pranašumą iki šešių taškų (76:70). M. Lampe pataikė dvitaškį, J. Dorsey pridėjo baudą, o Marcelinho Huertas smeigė tritaškį ir CSKA atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje (82:70). Rusijos čempionams nepadėjo ir E. Messinos paprašyta minutės pertraukėlė – katalonai lengvai užbaigė mačą ir iškovojo bronzos medalius – 93:75.

„Barcelona“ 93:75 (21:24; 29:23; 19:17; 24:14) Maskvos CSKA

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 20 (5/6 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud. met.), Maciejus Lampe 17 (5/8 dvit., 2/2 trit., 1/1 baud. met.), Joet Dorsey (12 atk. kam.) ir Bostjanas Nachbaras po 9, Bradas Olesonas 8, Marcelinho Huertas (7 rez. perd.) ir Kostas Papanikolaou po 7 taškus.

CSKA: Aleksandras Kaunas 13 (6/8 dvit.), Nenadas Krstičius 11 (3/7 dvit., 5/7 baud. met.), Jeremy Pargo 9, Ky;e Hinesas ir Sony Weemsas po 8, Vitalijus Fridzonas ir Vladimiras Micovas po 7 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (50)