Aikštės šeimininkai kontroliavo žaidimą didžiąją susitikimo dalį, o beveik įpusėjus ketvirtajam kėliniui atrodė, kad gali būti ramūs, nes pirmavo dviženkliu skirtumu – 71:61. Tačiau tuomet svečiai spurtavo net 13:0 ir išsiveržė į priekį. Paskutinę minutę Petteri Koponenas tolimu metimu išlygino rezultatą – 74:74.

Piotras Gubanovas prie baudų metimo linijos tik kartą tikslus, o Mickaelis Gelabale'as išvedė „Chimki“ į priekį likus vos 2 sekundėms iki finalinės sirenos. Tačiau varžovams to pakako – P. Gubanovas smeigė pergalingą tritaškį.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė 22 taškus (4/7 trit.) surinkęs P. Koponenas. Po 10 taškų pridėjo Krešimiras Lončaras (2/7 dvit., 4 rez. perd.) ir Sergejus Monia (2/3 trit.), po 9 – Marko Popovičius (1/7 trit.), Jamesas Augustine'as (3/4 trit.) ir M. Gelabale'as (3/4 dvit.).

Nugalėtojams Semionas Antonovas (7/10 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.) pelnė 21, Dmitrijus Chvostovas (2/3 trit., 6 rez. perd.) – 14, Pavelas Korobkovas (6/8 dvit.) – 13, Vadimas Paninas (8 atk. kam.) – 10, mačo didvyris P.Gubanovas (2/6 dvit., 1/2 trit.) – 8.

Antrąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes Chimkuose komandos žais sekmadienį.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.