Mačo pabaigoje šiauliečiai pasivijo pirmavusius klaipėdiečius ir turėjo keletą sekundžių paskutinei atakai. Tačiau paskutinis jų tolimas metimas aidint finalo sirenai buvo netaiklus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai - 6:2 po Edgaro Ulanovo ir Martyno Mažeikos tolimų metimų. Netrukus šiauliečių lyderis Travisas Leslie išlygino rezultatą - 6:6. Po Vytauto Šulskio tritaškio svečiai buvo priekyje 9:11. Po ilgos pertraukos persvarą susigrąžino šeimininkai - 16:15. Pirmą ketvirtį uostamiesčio krepšininkai baigė turėdami 2 taškų deficitą - 22:24.

Rezultatyviai prasidėjusiame antrame kėlinyje aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą - 30:28. Dar neįpusėjus ketvirčiui trečią pražangą „užsidirbo“ T. Leslie, o kova toliau vyko itin atkakliai. Po Simo Galdiko dvitaškio persvara buvo išaugusi iki 5 taškų - 37:32. Po Justo Sinicos tolimo metimo pranašumas pasiekė 8 taškus - 46:38. Krepšininkai išėjo ilsėtis klaipėdiečiams pirmaujant 49:40.

Po didžiosios pertraukos šiauliečiai pradėjo spurtu 7:2 (51:47). Neptūniečiai iki ketvirčio vidurio susigrąžino solidžią persvarą - 60:51. T. Leslie pastangomis skirtumas sumažėjo iki 4 taškų - 63:59. Trečias ketvirtis baigėsi rezultatu 69:62.

Lemiamame ketvirtyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai įgijo dviženklį pranašumą - 77:67. Po Dariaus Pakamanio tolimo metimo skirtumas sumažėjo vos iki 3 taškų - 83:80. Nors klaipėdiečiams vėl buvo pavykę gana sunkiai atitrūkti, svečiai sugebėjo pelnyti 5 taškus vos per kelias sekundes - 87:85.

M. Mažeika pataikė abu baudos metimus, o T. Leslie atsakė tuo pačiu - 89:87. V. Šulskiui nepavyko išlyginti rezultato, Vytautas Šarakauskas prametė abi baudas, tačiau Dereko Needhamo desperatiškas metimas taip pat nepasiekė tikslo - 89:88.

„Neptūno“ laimėjo seriją iki dviejų pergalių rezultatu 2-1 ir pateko į pusfinalį. Čia Klaipėdos komanda kausis su Prienų „TonyBet“ ekipa.

Pirmajame ketvirtfinalio serijos mače „Neptūno“ krepšininkai iškovojo pergalę po dramatiškos kovos rezultatu 86:83. Tuo tarpu Šiauliuose uostamiesčio klubas buvo sutriuškintas 66:95.

„Neptūnas“ - „Šiauliai“ - 89:88 (22:24, 27:16, 20:22, 20:26), - serija 2-1.

„Neptūnas“: Marius Runkauskas 15, Martynas Mažeika (7 rez. perd.) ir Valdas Vasylius po 14, Edgaras Ulanovas 11, Simas Galdikas 10, Tyrone‘as Brazeltonas ir Vytautas Šarakauskas po 8, Justas Sinica 6 taškai.

„Šiauliai“: Derekas Needhamas 25 (9 rez. perdav., 29 naud. bal.), Travisas Leslie 20, Darius Pakamanis 12, Chrisas Cooperis ir Arnas Labuckas po 10, Vytautas Šulskis 8 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (101)