Įpusėjus lemiamam, ketvirtam, kėliniui komandas skyrė tik du taškai – 79:77, tačiau tada po tritaškį smeigė Mario Chalmersas ir Ray'us Allenas, dvitaškį pataikė Chrisas Boshas ir šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą (87:77), kurios per likusį laiką nebeiššvaistė.

„Heat“ krepšininkai šiemet NBA atkrintamosiose dar nesuklupo: 4:0 laimėjo ketvirtfinalio seriją prieš Šarlotės „Bobcats“ ir pridėjo dar dvi pergales prieš „Nets“.

Dabar serija keliasi į Brukliną, kur šeštadienį ir pirmadienį vyks trečiasis bei ketvirtasis mačai.

„Heat“: LeBronas Jamesas 22 (9/15 dvitaškiai), Chrisas Boshas 18, Dwyane'as Wade'as 14, Ray Allenas 13, Mario Chalmersas 11 taškų.

„Nets“: Mirza Teletovičius 20 (6/9 tritaškiai), Shaunas Livingstonas ir Paulas Pierce'as po 13, Marcusas Thorntonas 10... Deronas Williamsas 0 taškų (0/9 metimai iš žaidimo).

Antrą pergalę iš eilės Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje iškovojo San Antonijaus „Spurs“ komanda, kuri savo arenoje 114:97 (29:26, 41:25, 17:20, 27:26) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ kolektyvą.

Įspūdingai antrą ketvirtį sužaidę „Spurs“ prieš didžiąją pertrauką turėjo jau 19 taškų atsargą (70:51) ir nebeleido suabejoti savo pranašumu. Jie atliko beveik dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų nei varžovai (27 prieš 15) ir pataikė net 60 procentų tritaškių metimų (12/20).

Artimiausios dvi serijos dvikovos vyks Portlande.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 20 (4/5 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai), Tony Parkeris (10 rez. perd.) ir Manu Ginobili po 16, Marco Belinelli 13, Borisas Diaw 12, Timas Duncanas ir Tiago Splitteris (10 atk. kam.) po 10 taškų.

„Trail Blazers“: Nicolas Batumas 21 (9 atk. kam.), Damianas Lillardas 19, LaMarcusas Aldridge‘as 16 (6/23 dvitaškiai, 10 atk. kam.), Wesley Matthewsas 14, Willis Bartonas 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)