Šarūnas Vasiliauskas per 26 minutes įmetė 15 taškų (2/3 dvit., 2/7 trit., 5/5 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, bet 4 kartus pats prasižengė.

Simas Buterlevičius per 25 minutes pasižymėjo 9 taškais (1/4 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.), 3 atkovotais ir 1 perimtu kamuolu, 2 išprovokuotomis pražangomis bei 2 klaidomis ir 4 asmeninėmis pražangomis.

„Trefl Sopot“: Šarūnas Vasiliauskas 15, Michalas Michalakas 14 (2/5 dvit., 0/5 trit., 10/10 baud.), Lance Jeteris 13, Pavelas Leonczykas 11.

„Energa Czarni“: Garrettas Stutzas 29 (6/7 dvit., 1/3 trit., 14/14 baud.), Karolas Gruszecski 10 (5/5 dvit., 0/3 trit., 0/1 baud.).

G. Gustas Estijoje žaidė puikiai

Dar vieną pralaimėjimą Estijos lygos pusfinalyje patyrė Giedriaus Gusto atstovaujama Rakverės „Tarvas“, kuri savo arenoje 78:88 (15:29, 16:24, 25:17, 22:18) pralaimėjo Talino „Kalev/Cramo“ klubui.

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 31 žaidimo minutę pelnė 21 tašką (9/14 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

Serijoje iki trijų pergalių Rakverės komanda atsilieka rezultatu 0–2.

„Tarvas“: Maris Lakša 23 (4/9 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud.), Giedrius Gustas 21, Kristo Saage 15 (7 atk. kam.), Juris Umbrasko 8 (6 atk. kam.), Silveris Leppikas 6.

„Kalev/Cramo“: Curtisas Millage'as 21 (5/8 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud., 9 atk. kam.), Vladas-Sorinas Moldoveanu 19 (10 atk. kam.), Frankas Elegaras 16 (11 atk. kam.), Kristjanas Kitsingas 11.