Pirmame kėlinyje „Rockets“ turėjo dviženklį pranašumą (27:17), bet tuomet pralaimėjo 2 minučių atkarpą 2:11 ir po pirmo kėlinio skirtumas tebuvo minimalus (29:28).

Antrame kėlinyje vyko lygi kova. Nors aikštės šeimininkams buvo porą kartų pavykę išsiveržti į priekį, prieš pertrauką Hjustono ekipa pirmavo dviem taškais (58:56).

Po pertraukos „raketoms“ pavyko įgyti šiek tiek saugesnį pranašumą (66:58), bet čia pat sekė „Trail Blazers“ spurtas ir svečių pranašumas ištirpo vėl iki minimumo (79:78).

Lemiamame ketvirtyje pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Esant rezultatui 96:96 metimą iš po krepšio pataikė Chandleris Parsonsas, kuris atkovojo kamuolį po netaiklaus Jameso Hardeno dvitaškio (98:96). Vis dėl to šeimininkų komandos lyderiui Damianui Lillardui užteko 0.9 sek. - jis smeigė žudantį tritaškį ir atvėrė Portlando komandai kelią į konferencijos pusfinalį.

Kaip ir visos serijos metu, taip ir šioje dvikovoje D. Motiejūnas nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34 (5/9 dvit., 4/6 trit., 12/12 baud. met., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Dwightas Howardas 26 (10/18 dvit., 6/11 baud. met., 11 atk. kam.), Chandleris Parsonsas 16 (12 atk. kam.), Jeremy Linas 11 taškų.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 30 (10/26 dvit., 10/10 baud. met., 13 atk. kam.), Damianas Lillardas 25 (2/4 dvit., 6/10 trit., 3/3 baud. met., 3 rez. perd., 3 per. kam.), Robinas Lopezas (7 atk. kam., 4 blk.) ir Wesley Matthewsas po 12, Nicolas Batumas 9 taškai (1/6 trit., 7 rez. perd.).

Lemiamų rungtynių prireiks Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje tarp San Antonijaus „Spurs“ ir Dalaso „Mavericks“ komandų. Šeštose serijos rungtynėse Dalase vietos krepšininkai 113:111 (34:26; 24:26; 18:29; 37:30) nugalėjo geriausią reguliariojo sezono komandą iš San Antonijaus.

Serijos rezultatas tapo lygus 3:3, o septintasis mačas vyks sekmadienį 22.30 val. Lietuvos laiku San Antonijuje.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 20 sekundžių „Mavericks“ pirmavo 113:105, bet tuomet sekė du greiti Danny Greeno ir Patty Millso tritaškiai metimai (113:111). Vis dėl to paskutinę sekundę paleistas P. Millso šūvis net nelietė lanko ir ekipoms teks žaisti lemiamas rungtynes.

„Mavericks“: Monta Ellis 29, Dirkas Nowitzki 22, Vince'as Carteris 13, Jose Manuelis Calderonas 12 (6 rez. perd.), Devinas Harrisas 11, DeJuanas Blairas 10 taškų (14 atk. kam.).

„Spurs“: Tony Parkeris 22 (6 rez. perd.), Tiago Splitteris 19 (11/12 baud. met., 8 atk. kam.), Danny Greenas 17, Timas Duncanas 16 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Kawhi Leonardas 12 (3 per. kam.), Patty Millsas 10, Borisas Diaw 9 taškai.