Antrąsias ir galbūt lemiamas serijos rungtynes komandos žais Šiauliuose gegužės 7 dieną.

Įspūdingą formą pastaruoju metu demonstruojantys BBL čempionai nuo pat pirmųjų minučių kibo į atlapus trečiai reguliariojo sezono komandai. Nors „Neptūnas“ pirmo kėlinio viduryje pirmavo 13:10, šiauliečiai atsakė spurtu 10:0 ir po dešimties minučių buvo priekyje 7 taškais - 22:15.

Nors klaipėdiečiams antrame kėlinyje buvo pavykę priartėti iki minimumo (24:25 ir 26:27), spurtavę „Šiaulių“ krepšininkai susikrovė dviženklę persvarą (39:29). Tiesa, sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidė Kazio Maskyčio auklėtiniai, todėl prieš pertrauką svečiai pirmavo tik penkiais taškais - 43:38.

Iš rūbinės grįžę šiauliečiai apsukų nemažino ir per penkias minutes susigrąžino dviženklį pranašumą (61:50). Bet tuomet daugiausiai Vytauto Šarakausko pastangomis „Neptūnas“ spurtavo ir priartėjo per vieną metimą (60:62). 5-iais „sausais“ taškais kėlinį užbaigęs Tyrone'as Brazeltonas persvėrė svarstykles į klaipėdiečių pusę - 65:63.

Lemiamo ketvirčio pradžioje rezultatą išlygino Vytautas Šulskis (62:62). Įpusėjus kėliniui šiauliečiai vėl buvo priekyje (78:74). „Šiauliams“ pirmaujant 82:81, prie baudų metimo linijos stojo jų įžaidėjas Darius Pakamanis, kuris realizavo tik vieną metimą. Tuo pasinaudojo ką tik po keitimo pasirodęs Justas Sinica, kuris smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą „Neptūno“ naudai (84:83). Šiauliečiams ne tik nepavyko pataikyti lemiamo metimo, bet atsarginis suolelis užsidirbo techninę pražangą. Abu baudų metimus realizavęs Martynas Mažeika įtvirtino klaipėdiečių pergalę - 86:83.

„Neptūnas“: Marius Runkauskas 23 (4/8 trit.), Justas Sinica 12 (4/6 trit.), Valdas Vasylius ir Mindaugas Girdžiūnas (5 rez. perd.) po 10, Tyrone'as Brazeltonas ir Vytautas Šarakauskas po 8 taškus.

„Šiauliai“: Derekas Needhamas 20 (6 rez. perd.), Rokas Giedraitis 16 (3/6 trit.), Julius Jucikas 14 (6/6 dvit., 2/2 baud. met.), Vytautas Šulskis 13, Travisas Leslie 6 taškai (9 atk. kam.).

Trileris Klaipėdoje baigė „Neptūno“ pergale

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susikaus su Prienų „TonyBet“ arba Utenos „Juventus“ krepšininkais. Pirmoji šių ekipų dvikova vyks gegužės 4 dieną Prienuose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (84)