Serijoje iki 3 pergalių „Budivelnik“ vis dar priekyje rezultatu 2:1.

D. Lavrinovčius aikštėje praleido 24 minutes, pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir sykį prasižengė.

17 minučių ant parketo praleidęs D. Šalenga įmetė 9 taškus (0/1 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, tiek pat kartų jį prarado, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir kartą prasižengė pats.

M. Anisimovas per 13 minučių surinko 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 baudos), sugriebė 2 kamuolius, sykį suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir pats kartą prasižengė.

Kitos serijos rungtynės vyks balandžio 29 dieną Mariupolyje.

„Lietuviškasis“ Krasnodaro klubas įklimpo „Unics“ gynybos gniaužtuose

Skaudžią nesėkmę Rusijos taurės pirmosiose finalo serijos rungtynėse patyrė Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa. Eurolygoje šį sezoną debiutavęs klubas svečiuose 45:66 (14:16, 12:15, 11:15, 8:20) neprilygo Kazanės „Unics“ krepšininkams.

Rusijos taurės laimėtoja taps per dvi rungtynes geresnį taškų santykį turinti ekipa.

S. Jasaitis aikštėje praleido 9 minutes, taškų nepelnė, atkovojo 2 kamuolius ir tiek pat kartų jį prarado.

M. Kalnietis rungtynėms nebuvo registruotas dėl traumos.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo Andrew Goudelockas, kurio sąskaitoje 21 taškas, Chukas Eidsonas pridėjo 13 taškų.

Pralaimėjusiems Derrickas Brownas pelnė 12, Aleksandras Maričius – 10 taškų.

Atsakomosios rungtynės vyks gegužės 14 dieną, Krasnodare.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.